האם גברים באמת רוצים סקס "בלי רגש"

לא פעם גברים "זוכים" בכינויי גנאי על רצונם ויכולתם לחוות ולהנות – בלי נקיפות מצפון ו/או בלי צרכים עתידיים נלווים – מסקס "בלי רגש". זה מתויג כילדותי, בהמי/פרימיטיבי, לא בוגר/מפותח, התמכרותי וכו'. אני רוצה רגע לשפוך אור על הרגשות הפחות ידועים בציבוראך המאוד משמעותייםשגברים מרגישים בעוצמה בזמן מפגש אינטימי עם אישה, כולל כזה ששויך לקטגוריה "בלי רגש" או "לא רציני" (כי הוא חד פעמי/מזדמן וכו').

שנייה לפני, חשוב להבין שההשמצה "בלי רגש" הפכה להיות מזוהה (טוב, כשמה היא..) עם זה שלגברים אין שם שום רגש. כלום. ניתוק בלבד. מבלי להיכנס לסוגיית מה זה ניתוק/חיבור רגשי (סדנה בפני עצמה), ועם ההכרה שאכן יש גברים שבמידה מסוימת מנותקים מגופם וליבם ברגעי מין, ההשמצה האמורה מהווה הכללה שגויה וגסה שפוגעת בכולנו: גברים ונשים כאחד.

כוונתכן המקורית הרי היא שאנחנו לא מרגישים את אותם(!) הרגשות שחשוב לכן להרגיש לפני/בסיטואציה: ביטחון, נוחות, אמון, רגיעה, כימיה, חיבור, קירבה, אהבה ועוד. מכאן התסכול, הכעס, אי ההבנה.

אך מה עם יכולתן להיכנס לנעלי גבר, ולהבין את מה שהוא **כן** מרגיש?! שימו לב לרשימה, המכובדת כמותית ואיכותית לא פחות, של מגוון הרגשות הנעימים שכבודו חש – כנתון מוצק הנגזר מחלקים נרחבים של טבעו – לפני /במשך הסיטואציה המינית: התלהבות, התרגשות, התפעמות, שמחה, תדהמה, אושר, חיות, תוססות, אקסטזה, התרחבות הלב, מאוהבות ועוד… כולו מלא פליאה והודיה על זה שהוא זוכה כעת להביט בגופה העירום המרטיט של אישה ("אני יכול למות עכשיו, ואמות מאושר").

די מטורף, לא?! אילו רגשות נפלאים! חיוביים! מזינים! אפילו נוגדי דיכאון!! 🙂 אם נשאל כל אדם "תגיד, בא לך לחוש אחד/יותר מאלו?!". לא נדרשת גאונות לדעת את התשובה, ב 99% מובהקות. ארחיב רגע, לדוגמא, מה זו ה"התפעמות" המדוברת: כשגבר מגיע למיניות עם אישה, הוא קודם כל שמח, מרוצה, מסופק, בחגיגה ומאושר עמוקות מעצם זה שזה… קורה. בלי קשר למה בכלל תכף יהיה. עבור גבר מין הוא מצרך נדיר, עבור אישה זה סופר זמין.

דמייני איזה מטורף שזו סוג של נקודת ההתחלה עבורו, שכה שונה מנקודת ההתחלה שלך לא פעם כאישה: חשש, זהירות, רתיעה, ספק, פחד מפגיעה וכו'. לאחר תחושת הבליס האדירה על עצם המעמד, על קבלת ה"כן" מאישה, נפש גבר יוצאת מגידרה בהשתאות ותדהמה לנוכח היופי, המסתורין והקסם של הגוף הנשי – על כל פיתוליו, איבריו, קימוריו ושאר חניו. זו התפעמות שדומה לפליאה מנופי טבע מרהיבים ביופיים. וזה כל כךךךךךך מענג. רק להסתכל, להיות עד, לחוש זכות על החסד.

קצרה היריעה מלהרחיב על כל רגש (אחיי אתם מוזמנים להרחיב בתגובות, כדי שנקבל נראות). אגיד רק שהתפעמות – יחד עם כמעט כל רגש אחר שציינתי ברשימה – זה רגש חיוני ובריא מאוד, לכל אדם. זה רגש עמוק, עוצמתי, משמעותי, מספק, ממלא, מתגמל, מזין באנרגיה, מרפא ומביא להתעלות הרוח, ומכאן שדינו דומה לדין הרגשות הרצויים ע"י נשים (חיבור, אהבה וכו').

אז אנחנו אמנם קצת בבונים, אך אנו לא טיפשים. אנו לא מחפשים סקס "בלי רגש" או רק סקסטינג. סקס עבורנו כולו מלאאאאאאאאאא ברגש. ואנחנו מרגישים בטירוף, זר לא יבין זאת. ולכן, אנחנו רוצים בו, שואפים אליו במהרה ומסוגלים לו.

אז הבה נהיה שליחי אמתפיה, ריפוי ושלום בין המינים כשנפיץ בכל מקום בו נלך מעתה מסר מקרב ומרגש חדש: "בדומה לנשים, גם גברים אוהבים סקס עם רגש. פשוט רגש אחר. רגש מקבוצת מאדים, לא נוגה. כמובן שהם ישמחו גם לרגש מהסוג השני שנשים יותר צריכות, אך מבחינתם זה בונוס. בונוס גדול אמנם, אך בהחלט לא חובה".

ואת זה חשוב לקבל באהבה והשלמה, ולא בניסיון לגנות או לשנות. פשוט לקבל ברכות וחמלה, כי אין בזה שום רע.

ספרון "תגובה חכמה" לתקשורת נשית נבונה

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמיני לעצמך עותק של ספרון הדגל שלי "תגובה חכמה" שיסייע לך ליצור תגובות נבונות ליותר מ 50 מצבים נפוצים ונפיצים בהם את מופעלת רגשית מול גברים, כך שאת תחושי שלמה עם עצמך עוד לפני שקיבלת מהם את תגובתם (שסביר גם תפתיע אותך לטובה).

קריאה נוספת