תקשורת גברית כריזמטית

אם אתה סינגל/בזוגיות שרוצה להוציא מעצמו את הג'נטלמן והמאהב המושך, ללמוד שפע ידע וכלים שיעצימו את מסוגלות התקשורת והחיבור שלך עם נשים, אני מזמין אותך להצטרף אלי למסע חניכה אישי, מגבר לגבר. 

בא לך לגשת בקלות לנשים? להנות בדייטים ולסיים בנשיקה, סקס או קשר? לשדרג את הזוגיות עם אהובתך?

 באימון אישי נלמד ונתרגל מגוון חומרים שרלוונטיים ומותאמים אישית לצרכיך ואתגריך הנוכחיים עם נשים. 

אימון אישי בזום

אם לא בא לך לנסוע בכבישי ישראל, לעמוד בפקקים ולחפש חניה מתחת לקליניקה, אלא לשבת בכיף בבית עם כוס קפה ומחברת וללמוד את כל מה שבא לך לדעת על תקשורת ויחסים עם נשים, מוזמן לקבוע לעצמך אימון אישי בזום, בתעריף טיפה מופחת מהתעריף הרגיל בקליניקה. 

אימון אישי בקליניקה

נשב בדלתיים סגורות ונצלול לאתגריך האישיים כגבר. אני אעניק לך ידע, הכוונה, פתרונות וכלים, אעזור לך להתגבר על קשיים מנטליים ורגשיים, אתן מענה לכל שאלותיך ואלווה אותך צעד צעד, כל הדרך לתוצאה הרצויה לך עם נשים. 

אימון אישי בשטח

נלמד לגשת לנשים – בצורה אותנטית ומכבדת –  לפלרטט, לצחוק, להתבטא בלייב, ליצור חיבור ומשיכה ולבקש ולקבל טלפון ו/או לצאת לדייט מיידי בכל מקום ציבורי. אני אדגים סגנונות פנייה אפקטיבית במגון מצבים ואתן לך פידבק בונה על הפניות שלך. אימון שטח מהווה אינטגרציה חשובה של חומר תאורטי עם פרקטיקה מעשית.

למי האימון מתאים

לכל גבר יש אתגר עם נשים, בכל שלב בחיים, בלי שום קשר לסטטוסים האחרים בחייו.
למעלה מאלף+ גברים למדו אצלי באופן פרטי מאז תחילת דרכי כמאמן חיזור ב 2007. 

כל סוגי הגברים מגיעים: רווקים וגרושים, עם/בלי ילדים, צעירים בני 18 ומבוגרים בני 65 (והשאר באמצע), שכירים ועצמאים, רזים ומלאים, חתיכים הורסים וגברים פחות נאים, מקובלים ולא מקובלים חברתית, עשירים טחונים ועניים, ביישנים ואמיצים, בעלי ביטחון עצמי גבוה, בעלי חרדות חברתיות ועוד ועוד.

אחד האתגרים בתחילת הדרך של רובם היה להתגבר על האגו המלא בהתניות חברתיות שליליות לגבי רעיון למידת תחום החיזור והיחסים בכלל, ומגבר אחר בפרט, ולפתוח את הלב ואת הראש לאפשרות של למידה, צמיחה והתפתחות אישית, ופשוט להסכים ללמוד, כל הדרך למאסטרי וסימון "וי" מלא שביעות רצון וסיפוק על תחום משמעותי זה בחייך כגבר. 

ניתן לקיים אימון אבחון, ייעוץ חד פעמי או אימונים סדירים, בתדירות משתנה לפי צרכיך ותקציבך.

מה בוגרים אומרים עלי?

מוצרים
לגברים