תקשורת נשית ממגנטת

אם בא לך שאינטראקציות חיזור או קשרים זוגיים עם גברים יהפכו מעתה ולתמיד לקלים, פשוטים, יציבים ובריאים, כך שתחושי מידה מרבית של שליטה במצב, ודאות, ביטחון, רוגע, סיפוק ואושר עמוק של הלב, אני מזמין אותך להצטרף אלי למסע חניכה אישי, מנקודת מבט גברית מקצועית. 

אימון אישי בשיטת TKM - Tomer Koron Method

בשיטת אימון זו, שפיתחתי בלמעלה מעשור שנות עבודה בקליניקה ובשטח, 
אנו לומדים ומתרגלים בזמן אמת מגוון חומרים שרלוונטיים ומותאמים אישית לצרכייך כיום.  

הנה טעימה על קצה המזלג:

מהי תקשורת נשית מושכת בחיזור, בדייטים וביחסים זוגיים. התחלות, חיזור, טקסטינג, דייטינג, אינטימיות, מיניות, בניית קשר, שימור קשר, הבראת קשר, השבת קשר ועוד.

איך להתחבר לגברים ברשת – בפייסבוק ובכל אתרי ואפליקציות הדייטים וההכרויות. 
איך לכתוב הודעות שמניבות תגובות חיוביות מגברים, ואיך ליצור עניין בך תוך כדי התכתבות. 
איך לפנות לגברים שמצאו חן בעינייך בצורה אפקטיבית במגוון מקומות ציבוריים. 
איך להתנהל נכון בין דייטים מתוך רגישות וכבוד לשוני של מערכות ההפעלה שלכם. 

איך להיות אישה נשית "דור 3" בעלת נוכחות נקבית הוליסטית – בטוחה ומבולבלת, קורנת ועצובה, עוצמתית ופגיעה וכד'. 

איך לשמר איכויות זכריות בריאות כמו הובלה, מנהיגות, אומץ, כריזמה, ביטחון, נוכחות ועוד, לצד טיפוח איכויות נקביות (במידה וחסרות, כמו לרוב הנשים בישראל ובמערב), כדי שתוכלי להפוך לאדם שלם, אישה וגבר באחד. זו המדרגה הגבוה ביותר של קיום אנושי בוגר: להיות מאוזנת ומסוגלת לבטא בעת צורך את שתי האיכויות, יחד או לחוד. מסוגלות זו תביא לך שפע עצום ביחסים עם גברים ואנשים.

אימון אישי בזום

אם לא בא לך לנסוע בכבישי ישראל, לעמוד בפקקים ולחפש חניה מתחת לקליניקה, אלא לשבת בכיף בבית עם כוס קפה ומחברת וללמוד את כל מה שבא לך לדעת על תקשורת ויחסים עם גברים, מוזמנת לקבוע לעצמך אימון אישי בזום, בתעריף טיפה מופחת מהתעריף הרגיל בקליניקה. 

אימון אישי בקליניקה

נשב בדלתיים סגורות ונצלול לאתגרייך האישיים כאישה. אני אעניק לך ידע, הכוונה, פתרונות וכלים, אעזור לך להתגבר על קשיים מנטליים ורגשיים, אתן מענה לכל שאלותייך ואלווה אותך צעד צעד, כל הדרך לתוצאה הרצויה לך עם גברים. 

מה אומרות עלי בוגרות?

מוצרים
לנשים