תשוקתך הנקבית להיבחר

בעוד שהחלק הזכרי שבך שואף לבחור, החלק הנקבי שבך שואף לקוטב הנגדי המשלים, דהיינו רוצה להיבחר. ואם לחבר להכרויות ויחסים, בעוד שהגבר הפנימי שלך רוצה להיות בשליטה ולעשות את כל מלאכת הבחירה (המאומצת) בגבר חיצוני לזוגיות, האישה הפנימית שלך אינה רוצה להתאמץ.

היא רק רוצה כמו להרפות, להתרווח בכיסא, להתענג עד ש… היא תיבחר על ידי גבר מהמם. תיבחר באופן המלא והעמוק ביותר: שגבר יבחין בך, יתמוגג, יחזר, יחמיא, יתלהב, יתמיד ויגיד כן. אותך אני רוצה, מבין כולן. זו בחירתי.

התשוקה להיבחר כה עמוקה וכה מנוגדת לתשוקה לבחור, שהיא מביאה נשים רבות לידי פיצול משתק.

אם יש לך פרופיל באפפ/אתר הכרויות, סביר כי את מכירה את התנועה החצויה הזו בין פעילות אקטיבית מאומצת – כמו לעבור על כרטיסי בחורים רבים מספור, לחשוב מה לכתוב, לחוש נבוכה ולשלוח הודעה, להתמודד עם דחייה ולנתח כמויות של נתונים למען שיפור "ביצועים" – לבין פעילות פסיבית רפויה כמו לא לעשות דבר אלא לחכות לצליל הודעה חדשה נכנסת, להיכנס מדי פעם לגהנום לראות "מה חדש", להגיב פה ושם ב"היי" צונן ולהתפלל, להאמין, לתת אמון, להתמסר ולקוות לטוב.

אם העקרון הנקבי מדבר אלייך יותר אך טרם הביא לך את התוצאות הרצויות, התיישבי לרגע קט בכיסא הזכרי ובצעי בחירה אחת משמעותית שתאפשר לך מעתה להרפות עמוקות – באופן מאוזן ומדויק בול במידה – עד שיגיע גבר שיבחר בך.

להרפות עמוקות כי פרופיל ממגנט ברשת – לעומת הגנרי, הזכרי ואף המרתיע כמו שיש לאחרות – עשוי בהחלט לנתב אלייך את האחד און-ליין. אבל הרבה לפני כן, הוא יביא לשינוי משמעותי בחוויתך כמשתמשת בגוף אישה.

מתסכל אותי לראות נשים פורשות או מוותרות על דייטינג און-ליין בגלל חוויית משתמשת נוראית. דייטינג ואהבה און-ליין הנם גן עדן אם רק יודעים את קוד הכניסה, והקוד הזה מחכה לך במדריך "פרופיל ממגנט ברשת" שיסייע לך לבנות פרופיל מדויק. אלפי נשים השתמשו כבר במדריך הזה ואני גאה לומר שנוסף לפידבקים המעולים שקיבלתי, אף אחת לא ביקשה את כספה חזרה, אפילו שזה אפשרי כי יש 100% אחריות לשביעות רצון 🙂

ספרון "תגובה חכמה" לתקשורת נשית נבונה

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמיני לעצמך עותק של ספרון הדגל שלי "תגובה חכמה" שיסייע לך ליצור תגובות נבונות ליותר מ 50 מצבים נפוצים ונפיצים בהם את מופעלת רגשית מול גברים, כך שאת תחושי שלמה עם עצמך עוד לפני שקיבלת מהם את תגובתם (שסביר גם תפתיע אותך לטובה).

קריאה נוספת

הבוגדת בקשר

איך הבליינד-ספוטס המרובים של יערה, שהיו בעצם סימפטומים כרוניים של "החרדתית המשתוקקת", מילכדו אותה להתנהגות חבלנית ולא בריאה בקשר?

להמשך קריאה »