אוקי קיופיד – מדריך למשתמש

אם בימים אלו אתה משתמש באפליקציה/אתר הכרויות הזה, ורוצה להגדיל את סיכוייך למצוא שם את מה שאתה מחפש – כמו גם לחוות עונג וקלות בתוך הזירה הכאוטית ולעתים הזויה הזו – לפניך הצעה לפרספקטיבה מקורית ועקרונות מפתח נגזרים שיעזרו לך במשימה.

פרופיל באוקי קיופיד כיצירת אמנות

אני מזמין אותך להתחבר לתפיסה ולתדר לפיהם הפרופיל שלך באתר אוקי קיופיד הוא לא פחות מאשר יצירת אמנות. כן, כן, מה שאתה שומע. אמנות. אמנות שמבטאת את עושר ועומק כל כוליותך. וכשיוצרים אמנות, חשוב לדעת לא רק מה לשים בתוך, אלא גם מה להשמיט.

מה להשמיט מכרטיסך באפליקציה

לפניך שלושה עקרונות ברזל שאם תקפיד עליהם, יצירת האמנות שלך תניב לך פירות ושפע אקזוטי.

אחד – שחרר את ה"אני"

שים לב לא להתחיל את כל/רוב המשפטים בפרופיל במילה “אני”. הסיבה? הרוב כותבים כך, זה מעיד על יותר מדי ריכוז בעצמך ועל העדר יצירתיות. אפשר להשתמש פה ושם, אך צריך לשים לב שכמויות ה"אני" מעטות ממש. לדוגמא:
שגוי: "אני יכול להעיד על עצמי שאני סבלני, אכפתי, יודע להקשיב ואפילו לאלתר…"
תקין: "אחרי שנים של אימוני אימפרוב, מודה שפיתחתי יכולת אלתור לא רעה, וזה בטוח ישמש אותי להצחיק אותך כשנהיה זוג ;)"

פרופיל באוקי קיופיד

שתיים – שחרר רשמיות

היזכר רגע בשיר האגדי Girls Just Wanna Have Fun של סינדי לאופר. הוא לא סתם הפך לפופולרי: מילותיו עוררו רובד רגשי עמוק בנפש הנשית שצמאה למשחקיות, שעשוע ושובבות – בחיים ובטח בחיזור.

לכן, אין צורך להיות רשמי ומנומס מדי באיך שאתה מתבטא, כי זה ישעמם אותה ממש. כתוב קצת "שכונה", שזה יישמע כאילו אתה פשוט מדבר לאיזה מכר/חבר בלי יותר מדי פוזה או צנזורה. לדוגמא:
שגוי: "היי, נעים מאוד, אני אילן, בן 29 מגבעתיים, עובד בהייטק…"
תקין: "השם שלי מתחיל בא', 4 אותיות, שתיים מהן אהו"י.. מנחשת, או שצריך עוד רמז? 🙂 אה, ואני אוטוטו מחליף קידומת!"

שים לב שזה נשמע כאילו פגשת עכשיו איזה חברה של אמא שלך בקניון, וכשהיא שואלת אותך "מה חדש?" אתה עונה לה בשלף שאתה מחליף קידומת (כי אין לך באמת על מה לדבר איתה).

רוצה עוד דוגמא? קיבלת.
שגוי: "אהבה, אכפתיות ושיתוף פעולה – אלו הערכים המובילים אותי בזוגיות ובחיי".
תקין: "יש לי איזה פנטזיה סמויה שבת הזוג העתידית שלי תהיה גם השותפה שלי לעסק.. מה אומרת, שנעשה גם איזה שיחת ביזנס בדייט? :)"

המשפט הראשון לא מתאים כי הוא מנוסח בשפה רצינית מדי, כזו שמשתמשים בה כדי לכתוב מכתב בקשה להתקבל לתואר שני. המשפט השני, לעומת זאת, הוא ביטוי הלכה למעשה של הערך "שיתוף פעולה" כפי שאתה תופס אותו.

שלוש – שחרר מילות אופי

השמט כל תיאור תכונות אופי במילה אחת (או שתיים): "חם, אוהב, משפחתי, שמח, חברותי, טוב לב, אוהב לטייל, לרקוד, לצייר, אופטימי, אינטליגנט". מדוע? כי היא משועממת עכשיו ממש ואיבדת אותה מזמן. כשהיא עוברת לפרופיל הבא, מה היא מגלה לתדהמתה? שגם אצלו יש רשימה כזו. אוף, דקת אכזבה ודומיה.
אתה מתחיל להבין את הבעיה? הטקסט שלכאורה מייצג אותך, לא מראה לה אותך כלל. הוא גנרי, סטנדרטי, יבש ומרדים.

נשים לא יכולות להידלק על שמות תכונות שכתובות אחת אחרי השנייה עם רצף פסיקים. נשים נדלקות כשהן מרגישות משהו בבטן ובלב, והמילה "חם" או כל סיסמא כזו אחרת כמו "חכם" או "טוב לב" הינה ערטילאית, כוללנית ואינסופית מדי. היא אינה חשופה, אלא נחבאת מאחורי פרסונה, מסכה והגנה. תוצר של פחד, חשש, חוסר ביטחון, חוסר אמון. אולי גם תוצר של בורות, חוסר מחשבה, העדר יצירתיות או אכפתיות מועטה לאופן ההצגה העצמית, שאמור להיות בכלל מאסטר-פיס אמנותי.

אם נעמיד 10 א.נשים באקראי ונשאל אותם.ן מה "חם" אומר עבורם.ן – מה שלך אולי מובן היטב וברור לגביך – נקבל 10 תשובות שונות לגבי איך התכונה/איכות הזאת באה לידי ביטוי בחיי היומיום.

רוצה לומר, אמרת ולא אמרת כלום. הן יודעות מה זה "חם" (="חם, חמים, נוגע", עברית) אך מה שזה אומר עליך נשאר תעלומה גדולה מדי. אמנם נשים אוהבות מסתורין, אך זהו מסתורין משמים שלא מגרה לפענח אותו, בטח לא כשכאלו מרוכזים בערמות ברשת, פרופיל אחר פרופיל.

הנה דוגמא לאיך להנכיח תכונות אופי בצורה טובה בהרבה:  
שגוי: "אינטליגנט".
תקין: "קורה שאני מנצח את סבתא שלי בסודוקו ואת אבא שלי בשחמט.. התתמכי בי אם אחליט ללכת על מדליה באולימפיאדת התנ"ך?"

_________

מה להוסיף בכרטיסך באוקי קיופיד

אלו היו 3 מבין 9 עקרונות מפתח אודות מה להשמיט מהפרופיל באוקיי קיופיד. נוסף להם, מצאתי וניסחתי במהלך כל שנות עבודתי בתחום עוד 15 עקרונות של מה להוסיף לפרופיל כדי שהוא יבטא את מי שאתה במלאות וייצר סקרנות, עניין ומשיכה של נשים כלפי הייחודיות שלך כגבר.

אם בא לך ללמוד אותם ו/או לקבל פידבק רגיש בונה על הפרופיל הנוכחי שלך בבחינת מה לשמר ומה לשפר – באוקיי קיופיד או בכל אתר/אפפ דומים אחרים כמו טינדר, באמבל, לואה וכו' – או לעבוד על התקשורת שלך עם נשים אונליין או במקומות ציבוריים, קבע איתי כעת אימון טעימה

בעלות של 390 שח בלבד, אם טרם היית אצלי בסשן אחד-על-אחד.

לפרטים נוספים או תיאור תור מלא את הטופס כאן מטה ונדבר 😊

פלירטוטיישן - הספר שישנה לך את החיים

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמן לעצמך עותק של ספר הדגל שלי לגברים "פלירטוטיישן" שיסייע לך ליצור תגובות מדליקות ומרגשות במגוון מצבים נפוצים עם נשים, ואתה תחווה נהנה עוד לפני שקיבלת מהן תגובה (שסביר גם תפתיע אותך לטובה)

קריאה נוספת

מדוע בחרתי להתחתן

ב 20.10.20, בגיל 40 וחצי, נישאתי לאהובתי תמרה מאוסטרליה, בטקס אלטרנטיבי באי הקסום פארוס שביוון. רבים מחבריי, תלמידיי ומכריי התרגשו ושמחו בשבילי, ובו בזמן הופתעו

להמשך קריאה »