"בואי נלך" או "רוצה שנלך?" – יחי ההבדל בתקשורת גברית

באחת ההרצאות שלי לגברים לימדתי את ההבדל המשמעותי בין גבריות "נשית" סקסית לגבריות "נשית" לא סקסית, שאחד ממאפייניה הוא העדר גבריות "גברית" שתאזן
דוגמא מהחיים: כשגבר רוצה משהו, או חושב שהמלכה שלצידו רוצה משהו, הוא יכול לומר "בואי… (תיאור הפעולה)" ולהתחיל להוביל לכיוון שהציע, דהיינו לבצע (עדיף באיטיות) את הפעולה, ורק אם היא תהסס או תאמר "לא", יפסיק ויציע חלופה. או, הוא יכול לשאול "רוצה ש… (תיאור הפעולה)?", ימתין לתשובתה, ורק אם אמרה "כן", יעשה זאת. 

תקשורת גברית ותקשורת נשית

"רוצה שאני אקום לסגור את החלון?" כשהוא רואה/מניח שקצת קר לה. "רוצה שאני אנהג?" כשרואה/מניח שהיא עייפה מדי לנהוג. וכן הלאה.  זוהי תקשורת "נשית". 
גברים רבים יגידו "אבל אני מתחשב בדעתה".  נכון, אך זה לא האופן בו היא רוצה שתתחשב בדעתה. אם היא מחוברת לנשיותה, היא תעדיף את האופציה הראשונה, ותיקח אחריות מלאה על להגיד "כן/לא", כדי שלא תיפגע מהובלתך לכיוון שאינו מדויק לה. והאופציה הראשונה היא גבריות "גברית" שמאזנת בול במידה את זו "הנשית". 

תקשורת גברית

והיכן שזור כאן האלמנט הנשי? ובכן, בכך שהבחירה והצעת הכיוון אינה סתמית, נמהרת או חפוזה, כמו של גבר מהדור הישן והלא מפותח דיו. ההכרעה מבין האפשרויות, והצעת הפעולה הקונקרטית ("בואי נשב שם, בפינה הזו", כשמגיעים לפתח המסעדה) מבוססת על הכרת צרכיה, רגישות, הקשבה, רצון להעניק, לשמח ולמלא ועוד ועוד, ולכן זו אינטגרציה של גבריות ונשיות. שלמות. 

המיומנות לתקשורת גברית

המיומנות הזו נרכשת והיא מפתח למאסטרי ושגשוג בכל תחומי החיים, ועם נשים. לומדים, מתרגלים ומטמיעים אותה לכל החיים – לצד יכולות מפתח רבות אחרות – בקורס מלך.
ארכיטיפ המלך הוא 1 מ 4 אבני היסוד של גבריות שלמה, מושכת ובטוחה – כי הוא מתמקד בתשתית ההגשמה הזכרית,  שחיזוק שלה יביא לך אושר, עושר, עוצמה, ביטחון, שגשוג קיומי ומכאן… נשים רצויות שתדפקנה על דלתך.

רוצים לדעת וללמוד עוד? השאירו פרטים ואחזור אליכם בנוגע לאימון אישי לגברים >

פלירטוטיישן - הספר שישנה לך את החיים

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמן לעצמך עותק של ספר הדגל שלי לגברים "פלירטוטיישן" שיסייע לך ליצור תגובות מדליקות ומרגשות במגוון מצבים נפוצים עם נשים, ואתה תחווה נהנה עוד לפני שקיבלת מהן תגובה (שסביר גם תפתיע אותך לטובה)

קריאה נוספת