איך להתחבר בהצלחה לאישה בדייט ראשון

תלמידים רבים שלי מצליחים להגיע לרמה שהם מקבלים טלפונים של נשים שהם פגשו, בצורה מאוד עקבית, אבל אז מגיעה מטלה קשה יותר – איך להצליח בדייט עצמו. כבר לא מדובר על שיחה של 5 דקות שבסופה אתה מקבל מספר טלפון, מדובר על שעה עד שעתיים בהן אתה נפגש בצורה אינטימית פנים אל פנים עם אישה וצריך לדבר איתה לעומק, ליזום מולה צעדים ולהוביל פגישה כמחזר בטוח.

דייט ראשון כראיון עבודה

דייט ראשון, לצערנו הרב, דומה מאוד לראיון עבודה הדדי. שני הצדדים צריכים להתרשם אחד מהשניה מספיק כדי לרצות להתקדם יחד לקטע רומנטי ואינטימי יותר. כמו בראיון עבודה – גם כאן לעתים מרגישים שרוצים רק 'לעבור את הדייט' כדילהגיע לשלבים האמיתיים של הקשר. זוהי תחושה המשותפת לנשים ולגברים כאחד.

בדייט ראשון לא צריך להתאמץ להיות מישהו אחר

רבים מפחדים אפילו לתהות בשאלה איך להצליח בדייטים, כי לפי התפיסה שלהם הם לא רוצים 'להתאמץ' ורוצים פשוט להתנהג 'בטבעיות'. החדשות הטובות הן שאכן לא צריך להתאמץ במהלך הדייט. למרות זאת, יש כמה טיפים שיכולים ממש לעזור לדייט, טיפים שאפשר לבצע באופן טבעי אם מבינים אותם. במאמר זה אתן לך טעימה קטנה מההכוונה ותהליך ההכנה לכל דייט במהלך לימודי חיזור.

בדייט ראשון לא צריך להתאמץ להיות מישהו אחר

טיפ 1 – לאן לצאת?

רבים חושבים שבדייט מה שחשוב זה ששני הצדדים נפגשים, ושהמיקום לא רלבנטי בכלל. זוהי טעות איומה. למעשה, למיקום של הדייט יש השפעה אדירה ומכרעת על התחושות והחוויות, הן של גבר והן של אישה.

הבא ניקח, לשם ההמחשה, שני מצבים קיצוניים. היזכר איך הרגשת בפעם הקודמת שהיית בים. השמש מלטפת את העור שלך, החול הרך מחזיק בנוחות את הגוף שלך. המים המלוחים נוגעים בך קלות, רחש הגלים מרגיע אותך…

כעת היזכר בביקור האחרון שלך בבית חולים. אורות הניאון החזקים, מיטות החולים המשונעות במסדרונות, הריח החזק של פורמלין ותרופות אחרות…

ברור שלמיקום שלנו יש השפעה אדירה על מצבנו הרגשי, התחושתי והמחשבתי. לכן ברור גם שכדאי לצאת למקום שמעודד תחושת נוחות, קירבה ועונג. המקום הכי טוב לדייטים הוא מקום בו שני הצדדים מרגישים בנוח.

כמה טיפים שיעזרו לך לבחור מיקום מדויק לדייט

  • כמה שיותר פשוט, יותר טוב. אל תתכנן ערב במקום מרוחק ממקום המגורים של שניכם.
  • מצא מקום ששאר הקהל בו הוא פחות או יותר באותו גיל כמו שלכם. לא נעים לשתות קוקטייל בבית אבות.
  • מוזיקה עושה הרבה למצב הרוח. אפשר לבחור מועדון מוזיקת ג'אז או רוק שקט עם אווירה נעימה.
  • אפשר לגוון עם פעילות משותפת – גם אם היא מטופשת – ומיניגולף, באולינג או אופנוע-ים הם בחירה לא רעה.

התלבש בקפידה

ודא כי לפני שאתה יוצא כי אתה מטופח, השיער מסודר, הזיפים הלא נחוצים מגולחים, הלבוש מגוהץ ונקי ובאופן כללי אתה נראים מרשים. התאם את הלבוש למקום הבילוי ואל תלבש מכנסים מחוייטים לים.

היה מי שאתה (כל השאר כבר תפוס)

כולם יודעים שחשוב להיות עצמנו בדייט – אבל איך עושים את זה? השיחה היא הדרך הטובה ביותר להכיר במהלך הדייט. אתם לומדים להכיר אחד על השני, אז תרגיש חופשי לשאול על נושאים שבאמת מעניינים אותך. דבר על מה שקורה ביניכם באותו הרגע, במשפטי DM כמו: "נראה לי שאת תוהה עכשיו על מה נדבר ברגע זה…". משפטים כאלו יכולים להביא פתיחות רבה לשיחה ולתקשורת ביניכם.

עוד על דייט ראשון ואמנות הדייטינג

פרק הדייטינג הוא אחד הפרקים הגדולים ביותר בלימודי חיזור, והוא כולל נושאים רחבים ומקיפים מעבר לטעימה הקצרה שקיבלת כאן. לדוגמא:

  • כל חוקי הג'נטלמניות שיכבשו את ליבה, איך להתנהג ומה לעשות במהלך האיסוף וההגעה, במהלך הנסיעה ברכב, בתחילת הדייט, במהלך הישיבה במקום הבילוי וכד'
  • 3 המודלים המקיפים של הדייטינג (הקלאסי, המהיר והממושך) כדי להתאים את החיזור לתקופה בה אתה נמצא בחייך (רצון למיניות/קשר/גם וגם).
  • איך לסיים את הדייט באופן משביע רצון, בין אם בנשיקה ברחוב, בליטופי עונג נעימים על הספסל הציבורי או במיניות בבית
  • איך לשמור על הקשר גם לאחר הדייט (או הסקס), ואיך לבנות קשר זוגי ממושך ללימוד כל אלו מוזמן להגיע לאימון אישי

פלירטוטיישן - הספר שישנה לך את החיים

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמן לעצמך עותק של ספר הדגל שלי לגברים "פלירטוטיישן" שיסייע לך ליצור תגובות מדליקות ומרגשות במגוון מצבים נפוצים עם נשים, ואתה תחווה נהנה עוד לפני שקיבלת מהן תגובה (שסביר גם תפתיע אותך לטובה)

קריאה נוספת