השפעתך על מוכנותו של גבר להתחייב

חברות, הבה נודה באמת: מחויבות רומנטית בימינו נמצאת בשפל המדרגה של כל הזמנים. כבר מרגעי החיזור הראשוניים, הן נשים וגברים, בשל סיבות רבות ומגוונות – מתקשים להתחייב אחד לשניה. לראיה, גוסטינג בשלב כזה או אחר של האינטראקציה (התכתבות, דייטינג וכד') הפכה להיות דבר שבשיגרה. במקביל, אינספור מודלים זוגיים ומשפחתיים חדשים הפכו להיות כה נפוצים עד שמאפשרים הם לרבים "לצוף" בקשר, מבלי להתחייב.


בלית ברירה ולאור החוויות הרגשיות הכואבות, נשים רבות התרגלו והשלימו (בצער) עם המצב, והפכו ל"מחוספסות" בעודן מקוות שיום אחד יופיע כדרך נס גבר אחר, שונה ו"מיוחד" שיתחייב לאהבה. הווה אומר, שמהתחלה יהיה נוכח, עקבי ומורגש כמחזר… שישמר רצף תקשורתי גם כשמתרחק או מתבודד… שישקיע ושירצה ויהיה מוכן ומסוגל, רחמנא ליצלן, להעמיק ולמסד אינטראקציה רומנטית מלאת כימיה הדדית לקשר זוגי עם אופק מניב תשואה 🙂

גברים ומחוייבות – בואו נדבר על זה

אממה, מאחר ובמהות המפחידה מחויבות עסקינן, זה גם לא סוד שלעומת נשים, גברים בימינו לוקים עוד יותר בחסר בדבר. בעוד שאולי את – אפילו לנוכח עודף אפשרויות הבחירה בעידן האהבה הדיגיטלי ושאר האתגרים והמכשולים – מוכנה ומזומנה להתחייב כדי להגשים את תשוקת ליבך ובטנך העמוקה ביותר כאישה פנויה, הוא לא ממהר לצלול לשם מהר כמוך, אם בכלל.

אז איך זה שיש גברים מחויבים? שאלה מצוינת. אם נביט ימינה ושמאלה נראה שאכן יש לנו אחיות, חברות ומכרות ביחסים מחויבים – בין אם במגורים משותפים, בנישואים או בכל דרך אחרת. 
אז אפילו שמחויבות גברית בריאה היא מצרך נדיר, היא עדיין חיה, קיימת וברת השגה.

נשים רבות מניחות בטעות שמחויבות גברית היא סוג של תכונה נתונה~קבועה שנמצאת אך ורק בתחום אחריותו של כבוד הבבון, מה שמוביל אותן לחכות או להמשיך לחפש את האביר האצילי והנשגב שמאמין/רוצה/מוכן/מסוגל להתחייב ויהי מה.

מחווייבות גברית

אמונות ומשפטים מגבילים בהקשר של מחוייבות גברית

להלן כמה אמונות ומשפטים אופייניים: 
"אני מחפשת גבר בשל שסיים את שלב המשחקים ורוצה קשר רציני…" 
"אני יוצאת למלא דייטים ומחכה לפגוש גבר רציני שלא ייבהל משיחה על המשך יחסים…"
"אני מספרת כבר בדייט הראשון שאני רוצה להתחתן ומי שלא טוב לו, יום טוב לו…"
מיותר לציין שגברים רבים נפסלים בשיטת סינון זו. יתרה מזו, נשים כמעט תמיד בטוחות שאלו פסילות נכונות ומוצלחות. מה שנשים רבות לא יודעות, ובגללו נשארות לבד ללא אהבה, זה שבין כל עשרות~מאות הגברים הללו שנפסלו בדרך, היו כמה יחידים משובחים שהיו מוכנים ורצו. והיו מתחייבים בשמחה וברצון לקשר. רק שלמרבה הצער, אלו היו הנשים שבלא יודעין ובתום לב לא מילאו את חלקן (לצורך ההפשטה נניח שהוא 50%) בדבר.

התפקיד שלך במחוייבות הגברית שלו

מחויבות גברית זוגית לאישה נמצאת במידה רבה מאד בידיה ובהשפעתה המכרעת שלה, ולא רק בידיו. לשון אחרת, אם הן רק היו יודעות: 
מהם הסימנים וכיצד לזהות גברים שרוצים, מוכנים ומסוגלים להתחייב ואילו שאלות בדיוק לשאול אותם בשביל לגלות את המידע הכי רלוונטי…
באיזה עיתוי יש לשאול את השאלות ובאיזה אופן וסגנון תקשורתי…
מהם המצבים ונסיבות החיים שבגללם גברים לעולם לא יתחייבו גם אם ייפגשו את "האחת" ויתאהבו בה עמוקות,  וגם אם לכאורה הם נראים ומשדרים בשלות… 
מדוע בכלל גברים מתחייבים אפילו שבתפיסתם הם נאלצים לוותר על מגוון צרכים שמאוד משמעותיים להם שלא יוכלו להתממש בקשר מחייב…
אילו איכויות ותכונות (בה ובו) יש להפגין או להעצים כדי לאפשר להם את מרחב הפעולה לו הם זקוקים בשביל לבחור במחויבות זוגית, במקום להלחיץ אותם או גרוע מכך, "לאלץ" אותם פעמים באולטימטומים, להעמיק בקשר…
החיבור הזוגי המופלא היה קורה ממזמן ועל הצד הטוב ביותר – כי גבר שבוחר להתחייב מתוך עצמו, ולא מתוך אילוץ או לחץ, הוא ה-גבר הכי טוב שיכול להיות לקשר ממושך.

אני מניח שעבורך כאישה פנויה, להתאהב בגבר מהמם יהיה דבר טוב ומבורך. אני רוצה להציע ברשותך עוד אפשרות – לא רק טובה אלא מופלאה, קסומה והמיטבית ביותר עבורך – להתאהב בגבר מהמם שיתחייב שכן זה ה-גבר ה-נכון בשביל מלוא צרכייך: הרגשיים, הפיזיים, המנטאליים, הרוחניים והנשמתיים כאחד.

אז אם מרגישה את הקריאה, הבה נצא יחד למסע.

בואי ללמוד את מלוא מידת השפעתך: מה תוכלי להיות, לומר ולעשות כדי להקל עליו לבחור בך בשמחה ובלב שלם כזוגתו לטווח ארוך, להתחייב אלייך ולהמשיך להשקיע בך בנחישות והתמדה מלכותיים.

למען הסירי ספק: את לא "צריכה" לעשות את רוב "העבודה" הקשה. למעשה ההפך הוא הנכון, מה שאנחנו נלמד הוא אך ורק את הפעולות הכי קלות. מי שכבר למדה אצלי, יודעת כמה אנחנו פשוטים וקלים להפעלה, וכמה אנחנו אוהבים להיות מופעלים על ידי אבקת פיות נשית קסומה, פשוט כי היא פועלת לטובה הנעלה ביותר של כולם – לטובתנו, לטובת היחסים וכמובן לטובתכן.

ואם בא לך ללמוד באופן פרטני, מזמינך לאימון טעימה לא מחייב בעלות הכרות של 390 שח.

ספרון "תגובה חכמה" לתקשורת נשית נבונה

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמיני לעצמך עותק של ספרון הדגל שלי "תגובה חכמה" שיסייע לך ליצור תגובות נבונות ליותר מ 50 מצבים נפוצים ונפיצים בהם את מופעלת רגשית מול גברים, כך שאת תחושי שלמה עם עצמך עוד לפני שקיבלת מהם את תגובתם (שסביר גם תפתיע אותך לטובה).

קריאה נוספת

למה גברים עושים סקסטינג מוקדם מדי

סוגיית הסקסטינג סטייל "מה את לובשת עכשיו?" כמשפט שני בטינדר, או גרוע מזה, שילוח דיק-פיק, היא תופעה ידועה לשמצה שלצער כולנו לא הולכת להיעלם בקרוב מהעולם. מדוע לעזאזל, אם הוא עושה רושם של "בחור טוב", גם הוא נופל בזה?!

להמשך קריאה »