איך גברים תופסים סקס

בתום סקס משותף, שאחריו גבר מתרחק/נעלם, נשים רבות תוהות: "למה הוא עשה את זה? הרי אני לא הייתי עושה את זה!". הסיבה פשוטה: כי הוא גבר, וכי טבעו הזכרי (מנגנון הטוסטסטרון) מאפשר לו לעשות את זה. מאפשר לו להפריד סקס ורגשות, בלי כאב נלווה.

סיבה נוספת: כי נשים רבות מאפשרות את זה. מאפשרות סקס בלי תקשורת צרכים מקדימה, בלי תיאום ציפיות, מקוות לטוב ומצפות שבתום הסקס, הוא יתנהג כמו "אישה מושלמת". אבל הוא לא אישה, ואין לו את אותה מערכת ההפעלה. אין לו מושג לגבי הרגישויות והצרכים הפנימיים שעולים בך אחרי סקס. אין לו מושג לא כי הוא טיפש, אלא כי הוא שונה, בפיצ'ר הזה לפחות.

אז הנה שוב החדשות המוכרות והלא נעימות לרוב הנשים: כשגבר מסתכל על אישה, הוא רוצה קודם כל סקס.
אין גבר בעולם שמסתכל על אישה אטרקטיבית בעיניו, וחושב דבר ראשון: "ואו, יש לי תחושה שהיא תהיה אמא מעולה/בת זוג טובה". אין חיה כזו, לא כשהוא רווק, לא כשהוא נשוי, לא כשהוא גרוש, לא כשהוא בן 18, לא כשהוא בן 30, וגם לא כשהוא בן 50. הדבר הראשון שגבר חושב עליו הוא "ואו, איזו סקסית, איך הייתי רוצה…" (וכאן כל אחד ישתמש במילים אחרות, לפי כמה שהוא מרשה לעצמו לדמיין בלי בושה, ולדבר בקולו הפנימי לגבי המיניות שרוצה לחוות איתה). זו הסיבה, בין השאר, שגברים "חוטאים" כה קרובות בסקסטינג מוקדם.

וזה שונה מאישה, כי אפילו שאישה אוהבת סקס, זה לא הדבר הראשון שהיא חושבת עליו כשהיא מסתכלת על גבר. בנוסף לכך, היא לא תרצה לעשות סקס עם כל אחד, רק כי הוא רוצה. גברים רבים, לעומת זאת, כן ירצו סקס עם אישה שתהיה מוכנה לכך, מבלי שהיא תתחייב בפניהם למשהו מעבר.

והרי החדשות הטובות והאמיתיות, שכדאי לכל אישה לאמץ: זה לא תמיד הדבר היחיד שהוא רוצה. בפועל, בעוד שגברים מחפשים סקס, הם נפתחים, נקשרים, מרגישים ו… מוצאים חיבור, אהבה וקשר. זו לא הצדקה, זו אבחנה פשוטה של המציאות. וכשגברים מחפשים סקס, הם לא "רעים" או "טובים", הם פשוט הם עצמם.

אז אם נמאס לך לשכב עם גברים שנעלמים או מפחדים להתחייב, שני את גישתך וקבלי גברים כמו שהם. זה יביא לך קשר זוגי הרבה יותר מהר – לא כי הם ישתנו, אלא כי את תשתני, ובעקבות זה תוכלי לחוות חיים במעין "עולם חדש" בו אין תחרות, בו אין כמעט נשים "אחרות", כי הן עדיין נשארו אי שם בעולם "הישן" של כעס, חוסר הבנה ותסכול מה"מצב".

לכן, במקום להגיד "הוא לא צריך לעשות דברים כאלה", אמרי "הוא ייכנס איתי לקשר, אפילו שהיה ממוקד בהתחלה בסקס". איך הוא ייעשה זאת? אם אהיה זוגיונרית בהתנהלות: דהיינו מאסטרית בלהבין, לאהוב ולכבד גברים, לצד היכולת לתקשר איתם באפקטיביות סטייל "תגובה חכמה".

במקום להגיד "הוא משתמש בי", אמרי "איני יודעת להציב גבולות מדויקים, ומאפשרת לו להשתמש בי". אין זה מתפקידו של הבחור לשמור על האינטרסים שלך ולדאוג קודם כל לצרכים שלך, לפני צרכיו. זה נשמע אולי אכזרי, אך הוא בן אנוש, ובדיוק בדיוק כמוך, גם הוא ממוקד בלנסות להגשים את צרכיו, לפני צרכי הסביבה. באותו האופן, גם את מנסה קודם כל להגשים את צרכייך הרגשיים והזוגיים, אחרת היית מאפשרת להרבה יותר גברים מין איתך (מיקוד בצרכיהם קודם כל, לפני צרכייך). ואינך עושה זאת, מטבע הדברים. וזה אינו תפקידך לספק את צרכיו. ולכן גם לא תפקידו, ואין מה לכעוס, אלא רק לקבל את הטבע הזכרי, השונה מזה הנקבי שלך.

גברים לעולם לא ישתנו. הם חושבים שסקס זה אחלה, שזה כיף, שזה מענג. ובמובן מסוים הם צודקים, כי כשהם מסוגלים להפיק עונג כה גדול ממנו, עונג אותו נשים רבות לא מבינות, זה בהחלט כיף. נסי להרגיש זאת רגע, בהעדר שיפוטיות.

ספרון "תגובה חכמה" לתקשורת נשית נבונה

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמיני לעצמך עותק של ספרון הדגל שלי "תגובה חכמה" שיסייע לך ליצור תגובות נבונות ליותר מ 50 מצבים נפוצים ונפיצים בהם את מופעלת רגשית מול גברים, כך שאת תחושי שלמה עם עצמך עוד לפני שקיבלת מהם את תגובתם (שסביר גם תפתיע אותך לטובה).

קריאה נוספת

מדוע בחרתי להתחתן

ב 20.10.20, בגיל 40 וחצי, נישאתי לאהובתי תמרה מאוסטרליה, בטקס אלטרנטיבי באי הקסום פארוס שביוון. רבים מחבריי, תלמידיי ומכריי התרגשו ושמחו בשבילי, ובו בזמן הופתעו

להמשך קריאה »