נוכחות נשית שמעוררת בו לרצות יותר מ"רק סקס"

בדיוק כשם שאת חשה חיש קל ומהר בחוסר הביטחון שלו בזמן האינטראקציה איתך, מה שאינו ממש מושך אותך בו ואפילו מרחיק, כך גם גברים חשים בחוסר ביטחונך הפנימי מולםבמיוחד כשאת חזק "בעניין" ובמיוחד במצבים בהם נוצרת בטבעיות אינטימיות רגשית, כמו במצב של אי ידיעה כיצד לנהוג בסיטואציה, שתיקה מביכה וכד'.

בעקבות משיכתו הפיזית אלייך, הוא עשוי להמשיך לחזר (אז יתמקד ב"להגיע לסקס") אך עמוק בנפשו מתחיל "לרדת לו" ממך, גם אם הוא אינו מבין מדוע. נדיר מאוד שאת תדעי זאת – הוא יסתיר זאת ממך ממגוון סיבות (אנא אל תשפטי – יש שם ילד פנימי לצד אגו זכרי בלתי מפותח) וכשגבר מתקבע על "סקס" – לעומת "סקס, עם אפשרות להמשך קשר" – מצבך כאישה המעוניינת בו הוא איך לומר… לא משמח במיוחד.

זה לא סקסי להיות חסרת ביטחון


אחת הדרכים המרכזיות לשינוי המצב מתחילה בלקיחת אחריות על החוויה הרגשית הפנימית שלך בזמן האינטראקציה איתו.
את מעוניינת בו… ולכן מאבדת את השלווה? ולכן סופר נבוכה?
ולכן מעמידה פנים וצוחקת מבדיחותיו המטופשות? 
ולכן שוכחת את עצמך, ומרצה את (לפי מה שלדעתך רוצה בו) כבודו? 
ולכן חשה חסרת ערך ופחות שווה?
ולכן עולה בך מיד פעם בושה על היותך כפי שאת?
בעולמנו נוטף השליליות זה הפך כבר לנורמה. 
כל חברותייך הרי מדווחות על אותן התחושות ואותן הבעיות.
על איך "הרסו הכל" כי לא הצליחו להישאר רגועות, ופעלו בשוגג – 
התקשרו/סימסו מתוך פחד, פלטו שטות מטופשת שלא משקפת את טבען האמיתי וכו'.

בינינו? אין סיבה לתת לטראומות עבר (והחרדות הנלוות) להרוס את ההווה. זה לא "סקסי" להיות חסרת ביטחון, חרדתית ובאבדן שליטה על איכות התקשורת שלך ולהשלים עם זה כגזרת גורל. זה אמנם רומנטי להיות לעתים הביישנית המסמיקה או האהבל'ה חסרת האונים… אך הרבה יותר סקסית, עוצמתית, מושכת לקשר ומעוררת השראה זו אישה שעושה עבודה פנימית, במיוחד ברגעי המופעלות החזקים.

עבודה תודעתית ורגשית עמוקה על איך להרגיש בטוחה, נינוחה, רגועה באמת ושלווה בזמן כל אינטראקציה, טקסטינג, דייט או מעשה אהבה. וכשאת משתנה לטובה, גם כבודו משתנה חיש מהר, והופך לנסיך. נסיך המעוניין להציע לך יותר מבדרך כלל, ולמלא מגוון רחב יותר של צרכייך, מלבד אלו המיניים.

המסוגלות שלך להישאר בנוכחות נשית בטוחה, נינוחה, שלווה ומלכותית במגוון סיטואציות ואינטראקציה אינטימית עם גבר היא נדבך חשוב שממגנט אותו אלייך ומעורר בו רצון עמוק לקשר מחוייב איתך.

ספרון "תגובה חכמה" לתקשורת נשית נבונה

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמיני לעצמך עותק של ספרון הדגל שלי "תגובה חכמה" שיסייע לך ליצור תגובות נבונות ליותר מ 50 מצבים נפוצים ונפיצים בהם את מופעלת רגשית מול גברים, כך שאת תחושי שלמה עם עצמך עוד לפני שקיבלת מהם את תגובתם (שסביר גם תפתיע אותך לטובה).

קריאה נוספת