ניחוח מלכה – תקשורת נשית חכמה עם תומר (בקופנגן, תאילנד)

29/07/2022

לנשים מודעות שרוצות ליצור ולבסס קשר זוגי מיטבי עם גבר איכותי

29-31.7.2022 קופנגן, תאילנד (מחזור 14) 3 ימי עונג וטרנספורמציה רגשית.

ניחוח מלכה היא סדנת עומק וריפוי חווייתית – מנקודת מבט גברית מקצועית – בה תרכשי ידע, יכולות ושפע כלים פרקטיים של תקשורת נשית עוצמתית, אסרטיבית וממגנטת, המבוססת על כל כוליותך.

המסע יקנה לך עוצמה נשית, ביטחון עצמי חדש ומסוגלות לקיים אינטראקציות כייפיות והרמוניות בריקוד החיזור, הדייטינג והיחסים עם גברים, כך שתוכלי להגשים בקלות את כל צרכייך איתם. תוך כדי הסדנה או בסיומה את תמגנטי אלייך גבר גברי וקשר זוגי בריא.

מחזור זה יתקיים באנגלית לקהל בינ"ל וישראלי. פרטים מלאים בדף האירוע בפייסבוק

במחזור זה לא ניתן להשתתף בסדנה בגרסת האופליין – צפייה בהקלטות הקורס.

סילבוס נושאי הלימוד:

שיעור 1: נוכחות נשית בטוחה

נכיר אחת את השנייה ונתנסה בתקשורת מקרבת ופתוחה שתחבר אותנו כקבוצה לקראת המסע. נזהה את מידת יכולתנו להכיל ולחוות קירבה רגשית ביחסים, ונתאמן ביכולת להישאר ולהרגיש נינוחה ושלווה באינטראקציה רגשית אינטימית.

שיעורים 2-3: מאישה גברית לאישה נשית

נלמד את מהותה של נשיות נשית (בריאה) לעומת נשיות גברית (עודפת) כפי שטרם ידענו, ומכאן נגלה את הסוד של אישה מלכותית שמתנהלת מתוך ה"כסא הנקבי" בדינמיקה עם גברים. זה אדיר, כי זה יאפשר לך להרפות ולנוח ממאמץ, להסיר עודף אחריות ושליטה כוחנית ולהתמסר לנשיות פשוטה וקסומה - ובו בזמן עוצמתית, אסרטיבית ונאמנה לעצמה - שתאפשר לגבר להוציא את גבריותו הגברית (הבריאה והמיטבית) כג'נטלמן כריזמטי, נוכח, קשוב, רגיש, אמפתי ומשקיען.
נלמד ונתרגל גם כלים מעשיים של הוויה ותדר פלירט נשי מדליק ומהפנט, שיאפשרו לגברים להבחין בנוכחותך (אך לא להיבהל ממנה) ו"להתחיל" איתך כשמתחשק לך.

שרון
קרא עוד
״החומר הכתוב היה ממש טוב ונתן יופי של טיפים ודוגמאות. כל פעם הרגשתי שאני מקבלת את 2 צדדי המטבע וזה מאוד תרם להבנתי. כל דף שחילקת וכל טיפ וניסוח רשומים אצלי במחברת, ואני נוהגת לקרוא אותם מדי פעם להזכיר לעצמי את ששכחתי.״
לילך
קרא עוד
בלעתי בשקיקה את התכנים, יש דברים שכבר ידעתי שכלית, אבל איכשהו אצלך זה הרגיש אחרת, כמו ידע חי. חוץ מהקטעים שהייתי מוצפת רגשית התענגתי. בעיקר עליך. על הרצינות, כובד הראש והדייקנות שעטופים בהומור, חן, שעשוע והצגה מופלאה. איזה כיף זה להרשות לעצמי להגיד דברים כאילה בלי בכלל לדפוק חשבון, ומה הוא יחשוב 😊

שיעורים 4-5: הקצב הנכון של ריקוד החיזור

נלמד את התנועה הכי חשובה בדינמיקת ההתקרבות בין גבר לאישה – מקצבי ריקוד החיזור. נלמד מתי ואיך להתקרב אליו ומתי ואיך להתרחק ממנו במטרה ליצור את התשתית הבריאה ביותר להמשך חיזור ואפשרות של חיבור רומנטי שימשיך לקשר (לעומת מין בלבד).

נלמד כיצד כל מילה, משפט, הודעה, יצירת קשר ותנועת גוף משפיעים ומשנים את המרחק הרגשי בינך לבינו, ונפתח יכולת הסתגלות לשינויים המהירים שמחייבים מודעות, ידע, כלים ומסוגלות תגובה מיטבית.

נלמד כיצד להוציא גבר ממצב "מערה" וכיצד לעורר בו נוכחות עמוקה יותר איתך. נטפח גם את יכולתנו להתאפק ולגלות סבלנות כשהוא מרוחק, ונלמד איך לעורר בו את הדחף להתקרב בחזרה מרצונו, ליזום קשר ולהמשיך לחזר למופת עד להתאהבות.

שיעור 6-7: אמנות החשיפה העצמית (DM)

נכיר ונתרגל כלי תקשורת מתקדם שפיתחתי שיאפשר לך לבטא את עולמך הפנימי בצורה נשית עוצמתית נוכחת, בהירה וברורה, מה שיעורר גברים לפעול ולהגיב אלייך באופן המיטבי ביותר.

נלמד מילים, ביטויים, עקרונות, תבניות שפה וכלים רבים נוספים של תקשורת נשית נוגעת, שתיצור עניין, סקרנות, משיכה, הערכה, כבוד, אכפתיות (וכל צורך אחר שתרצי) קבועים מצדו כלפייך, ותגרום לו להיפתח רגשית וכמובן להיות לרומנטיקן שמחזר למופת. נתרגל בשידור חי משלוח הודעות יצירתיות לגברים נבחרים ונתפלא יחד מהתגובות החיוביות, נעימות ומרגשות (ומיידיות!) שיתקבלו לשביעות רצוננו.

רות
קרא עוד
היי תומר, הקשבתי להרצאה המאלפת מעלפת, תודה רבה לך. לומדת מהדוגמאות שנתת איך להתנהל בחיזור, והבוקר כבר יישמתי. הסתמסתי עם ידיד שגר לידי ומצא חן בעיני, השתמשתי בעקרונות שלימדת וכשהוא הגיע אלי הייתה אוירה אחרת הוא היה דיי קשוב ודרוך למילותיי ובנוסף דאגתי גם לדאם אותו כשצריך וגם כשלא, כדי להתאמן:) וזה ע ב ד!!!!!!!! תומר זה לא אמיתייייייי. אתה פשוט גאון... נזכרת שלראשונה התקשרתי אלייך לוודא שאתה אמיתי...🤗🤔 מרוב שהשתוממתי מהידע שלך על נשים בתור גבר...לא האמנתי שאתה קיים:)
רבקה
קרא עוד
אני מרגישה יותר מחוברת לרגשות שלי ולתחשות שלי. יש לי רשות חדשה ומרגשת להביע את עצמי באופן שלם יותר, ולא רק במקרים נעימים וטובים. אני מרגישה שופעת יותר, נשית יותר ובוטחת יותר בעצמי ובנשיות שלי. אני חווה את עולם הדייטינג כמקום ברור בהיר ובטוח יותר.
מיכל
קרא עוד
תקשורת זה אחד הנושאים החלשים אצלי, גם לאבחן מה אני מרגישה ובעיקר איך לתקשר את זה כל מה שלימדת בהקשר הזה היה מצוין: מודל התגובה, DM, אמנות התלונה והפירגון. הצלחת לקחת עולם שלם וחשוב מאוד ולהעביר אותו בצורה אפקטיבית עם כלים ישימים.

שיעור 8: אמנות התלונה

בכל אינטראקציה רומנטית ובטח ביחסים, את תחווי אי נחת רגשית שקשורה למילותיו או מעשיו. בסשן זה נלמד איך לתקשר את רגשותייך הפחות נעימים - באופן אסרטיבי ומקרב, לעומת מאשים, אלים ושיפוטי - שהתעוררו בעקבות פעולות לא מיטביות של כבודו, שהפרו את צרכייך או ציפיותייך.

נלמד גם את ההבדל בין תקשורת בוגרת אחראית לעומת תקשורת ילדותית קורבנית, ונתרגל את המסוגלות לבטא באותנטיות מרבית את הפגיעות שלנו, מבלי לוותר על עוצמתנו.

מיכל
קרא עוד
בשיעור “אמנות התלונה” הדף שחילקת הוא מלאכת מחשבת! לקחתי אותו איתי בתיק והוא ממש עזר לי לסמס לבחור שהייתי איתו בקשר באותה תקופה. החומר המאוד חדש הזה בשבילי נתן לי השראה, הפך אותי ליצירתית וגרם לי לפלרטט בתענוג פעם ראשונה מזה תקופה ארוכה! עכשיו אני בקשר עם גבר חדש ולראשונה אני מרגישה ממש פתוחה ונינוחה בתקשורת איתו. נכון שזה גם בגללו כי הוא מאוד פתוח, אבל אני בטוחה שברגע ששמתי את הדגש על תקשורת פתוחה וכנות רדיקלית מהצד שלי, גם זימנתי את הפתיחות הזו לחיי. לא ייאמן כמה שזה מקרב ונעים בלב.
גלית
קרא עוד
סשן שלמדתי ממנו המון!!! בעיקר מה לא לעשות 🙂 ראיתי את עצמי בהמון מהדוגמאות שנתת איך לא להתלונן או להעביר ביקורת...אני לוקחת מהשיעור הזה המון תובנות וכבר מיישמת חלק מזה בחיים.

שיעור 9: לקרב את המתרחק

נלמד מהם סגנונות ההיקשרות שהוטבעו בנו (ובגברים) משחר ילדותנו בעקבות אופן הגידול שלנו ונגלה את השפעתם המכרעת על כל מערכות היחסים שלנו עד כה (תתכונני למבול של אסימונים!). נכיר את מפת הדרכים הבסיסית לריפוי הדפסים המחבלים של שנינו ונקבל ידע מקיף על המוח הגברי ועל מערכת ההפעלה הרגשית - נלמד מה בדיוק לעשות ואיך לפעול במגוון מצבים מאתגרים, ובמיוחד כשהוא מתחיל להתרחק ממך או נעלם לך לגמרי - מה שיסייע לפתוח את ליבו לרגשות, אהבה, הערכה ורצון לקירבה מקסימלית, ויעורר בו רגשות עמוקים כלפייך (לרבות התנהגות שהכי תמלא את צרכייך).

0
בוגרות הסדנה עד כה
רחלי
קרא עוד
הצלחתי להתחבר מחדש לנשיות שלי דרך הסדנא, והצלחתי לפתוח את הלב שוב ולהתנהל בצורה נכונה הרבה יותר מול גברים. הסדנה תרמה לי המון – היום אני יכולה ויודעת לנתב את הגבר לכיוון שלי. כמו תיאטרון בובות! למדתי "לשלוט בחוטים" מבלי שהם קולטים...מטורףףףף...והם אוהבים את זה ממש 🙂
סימה
קרא עוד
ואו, אני חושבת שזהו אחד הסשנים הכי עוצמתיים שחוויתי בסדנה. הייתה לי פרטנרית מדהימה שהצליחה בעזרת המון אמפתיה והקשבה להוציא ממני המון רגשות שאפילו לא ידעתי שנמצאים שם עדיין. גם התרגיל עצמו ובעיקר המעגל בסוף היו מאוד מרגשים ומעצימים. אני לוקחת המון מהתרגיל ובעיקר לומדת לשחרר המון דברים שהיו עצורים בי המון שנים.
נטע-לי
קרא עוד
זו דרך כל כך מדויקת להיפרד ממישהו או מהרעיון של זוגיות עם מישהו. הופתעתי כמה חשוב גם להודות, לסלוח ולברך את עצמי, שזה חלק בלתי נפרד מהשחרור. תודה.

שיעור 10: להתאהב במתחייב ואמון מחודש בגברים

נכיר לפרטי פרטים את פרופיל הגבר שרוצה, מוכן ומסוגל להתחייב לקשר זוגי ממושך. נלמד מדוע בכלל חלק מהגברים מתחייבים לקשר, חתונה, הקמת בית ומשפחה, אפילו שלעתים הם נאצלים לוותר על מגוון צרכים שמאוד משמעותיים להם שלא יוכלו להתממש בקשר מחייב (כגון חופש מיני במונוגמיה, למשל).
נלמד כיצד לזהות סימנים ואילו שאלות בדיוק לשאול אותם בשביל לגלות את המידע הכי רלוונטי, כולל באיזה עיתוי לשאות את השאלות ובאיזה אופן וסגנון תקשורת. נלמד גם מהם המצבים ונסיבות החיים שבגללם גברים לעולם לא יתחייבו גם אם יפגשו את "האחת" ויתאהבו בה עמוקות, וגם אם הם לכאורה משדרים בשלות - זה יעזור לך להבין מדוע חלק מהגברים עמם היית עד כה לא התחייבו אלייך, מה שיאפשר לך להסיר שכבות של אשמה/אכזבה/הלקאה עצמית, שייתכן ומחבלות עד היום באפשרותך לאהבה חדשה.
כמובן שנלמד ונעצים גם את מלוא מידת השפעתך, כלומר את מה שתוכלי להיות, לומר ולעשות באותנטיות (לעומת מניפולציה) כדי להקל עליו ולאפשר לו מרחב פעולה לבחור בך - בחופש, בשמחה ובלב שלם - כזוגתו לטווח ארוך, ואז להתחייב אלייך ולהמשיך להשקיע בך בנחישות והתמדה מלכותיים.

סיוון
קרא עוד
תומר אתה פשוט אלוף. הציפייה שלי מהסדנה הייתה מאוד גבוהה בהמשך למפגשים האישיים שלנו, ועמדת בה בגבורה. בעקבות הסדנה אני מקבלת הרבה יותר פניות באתרים למיניהם! גברים שמתחברים לכנות ולאותנטיות הרדיקלית החדשה שלי, שזה מטורף בשבילי אחרי שנים של חוסר נאמנות עצמית וחשש להגיד את שעל ליבי.

שיתופים וסיפורים מחיי האישיים

נוסף לחומר הלימוד הרשמי, אחלוק איתך בין לבין את החוויות האישיות שלי עם נשים, בהן למדתי לזהות מה מקרב/מרחיק אותי, ומדוע. לדוגמא, אילו התנהגויות של נשים איתן הייתי בקשרים, איפשרו לי (כבעל דפוס היקשרות "נמנע-בטוח") לא להיבהל, להרפות ולהתמסר לקשר רציני, כולל מגורים זוגיים משותפים (4 פעמים מתוך 8 קשרים מרכזיים שהיו לי ב 20 שנה), מחויבות מונוגמית נחושה וארוכה (על אף הנטייה ליחסים פתוחים), מחשבות על חתונה וילדים עם כמה מהאקסיות, האירוסין בזמנו לקשת והפרידה הבריאה, וכמובן הזוגיות הטרייה (מינואר 2020) עם תמרה מאוסטרליה, עמה אני בונה בימים אלו מסע חיים 🙂

שאלות & תשובות

בעקבות השאלות שלך ושל שאר המשתתפות במהלך השיעורים, נוסף לחומר הרשמי נגלה ונלמד המווון עקרונות מפתיעים, כלים חדשים ודוגמאות שימושיות (שייוצרו בלייב) להתנהלות מיטבית עם גברים.

הסדנה מתאימה לך אם את...

0
מספר הבוגרות שנכנסו לזוגיות תוך כדי או בחודשים הספורים שאחרי הסדנה

הטבות ופינוקים למלכה במהלך הסדנה

חוברת הדרכה עשירה

50 עמודים של מיטב החומרים הנלמדים בסדנה, מאורגנים ומסודרים לפי נושאים, כולל דוגמאות של תקשורת מיטיבה ונוסחי הודעות הניתנות ליישום מיידי בכל שלב עם גברים.

תרגול בית שבועי מעצים

את תקבלי מגוון תרגילים לאימון ופיתוח כישורי האינטראקציה והשפה החדשה שלך מול גברים.

סילבוס ספרי לימוד מומלצים להרחבת השכלתך הרומנטית

על תקשורת בין מינים, גברים, אינטימיניות מודעת וניהול מערכות יחסים.

צוות תומכות

את תקבלי נוכחות, תמיכה ומענה לכל צורך שלך שיעלה במהלך ובין השיעורים מצוות אסיסטנטיות בוגרות מחזורי עבר של ניחוח מלכה ו/או של תוכניות הדרכה אחרות שלי בשנים האחרונות.

קבוצת פייסבוק (שוקקת)

הגיע רגע הדייט והוא מחזלש..? שלח לך הודעה מעצבנת ואת תוהה איך להגיב..? תוכלי להיוועץ בקבוצה בזמן אמת בכל שאלה בוערת ולקבל את חוכמת המעגל הנשי.

קבוצת וואטסאפ (שקטה)

הצוות ואני נשלח לך את הקלטות השיעור, את רשימת שיעורי הבית ותוספות פדגוגיות וממריצות נוספות שירעננו לך את היום בחיוך ומוטיבציה.

חברות לב חדשות

בעקבות האינטימיות הקבוצתית והבין אישית, במהלך הסדנה נוצרות חברויות עומק קרובות, שמניסיון יישארו איתך כמה שנים טובות קדימה ויסייעו לך להגשים את משאלות ליבך הרומנטיות והחברתיות.

אלה
קרא עוד
התחושה הייתה נעימה שיש איתי נשים שבאו לחוות ולהתפתח, עם המון חמימות ובלי שיפוטיות. זה תורם המון לתהליך.
עדי
קרא עוד
נוצרה אוירה חמה ותומכת בתהליך, המשתתפות היו מדהימות חייכניות ותומכות. הרגשה של התרחבות.
סיגל
קרא עוד
אווירה מהממת, המשתתפות הביאו אנרגיות טובות ונשיות, הכל היה בסבלנות ובאהבה. נהניתי מכל רגע.
הקודם
הבא

למקסימום אינטימיות ויחס אישי, מספר משתתפות מקסימלי בקבוצה: 30
הרישום לגרסת ה"אונליין" מותנה בשיחת בדיקת התאמה. להגשת בקשת הרשמה שלחי הודעה לטלפון 054-4588183

דמי הרשמה

פרטים בפייס
  • 50 ש"ח הנחה בהסדרת רישום בתשלום 1. בהזנת קוד הקופון "50"
  • הנחה סמילת נוספת לבוגרות** לימודי

דמי הרשמה מוקדמת

פרטים בפייס
  • ___ ש"ח הנחה
  • 50 ש"ח הנחה נוספת בהסדרת רישום בתשלום 1. בהזנת קוד הקופון "50"
  • הנחה סמלית נוספת לבוגרות** לימודי
פופולרי

בשלב הרישום המוקדם, מחיר כל שיעור הוא ___ שקלים בלבד ל 3 שעות לימוד.
בשלב הרגע האחרון המחיר עולה ל ___ שקלים פר שיעור.

הזמן שנותר עד לשיעור הפתיחה ב 29 ביולי 2022

ימים
שעות
דקות
שניות

* ניתן להשתתף אופליין – דרך צפייה בהקלטות השיעור (לעומת הלייב) החל מיום למחרת, ולהנות מכל ההטבות והפיצ'רים של הקורס (צוות אסיסטנטיות תומכות להתייעצויות שוטפות בתקופת הקורס, קבוצות הפייסבוק לפידבקים והתייעצויות, קבוצת הווצאפ, חוברת הקורס, תרגילי בית מצמיחים, סילבוס ספרי לימוד, חיבור לחברות חדשות ועוד).

דמי השתתפות אופליין: ___ שח בלבד – הרשמה עצמאית (בלי שיחת התאמה) בדף הרישום

בכל שלב ניתן לשדרג השתתפות מאופליין – לאונליין (בתוספת ההפרש היחסי).

** הטבת הבוגרות ניתנת בשלב הרשמה מוקדמת בלבד(!) לתלמידותי בהווה, ולבוגרות של סדנת"אמנות החיבור", קורס מחרדתית/נמנעת לבטוחה ו/או ליווי אישי ממושך בקליניקה/בזום בשנים 2008-2022. כמו כן, הנחה לנשות בוגרי פסטיבל "שיווה" ו/או בוגרות פסטיבל "פרזנט מן – מתנת הנוכחות" ופסטיבל קוסמיק לאברס – ריקונקט. השתתפות בהרצאת טעימה/מבוא חד פעמית או בסדנה קצרה בפסטיבל אינם מקנים מעמד של תלמידה/בוגרת. לקבלת ההטבה הזיני קוד קופון "בוגרת" בדף הרישום.

שאלות נפוצות ותשובות

אנו ממריאים למסע, טסים ונוחתים ביחד כקבוצה, ויש לכך אינספור תועלות פדגוגיות ורגשיות, לכן אם נרשמת להשתתף בגרסת "אונליין", נסי להיות נוכחת בכל השיעורים. במידה ופספסת שיעור, או במידה ונרשמת לקורס בגרסת "אופליין", עשי כמיטב יכולתך לצפות בהקלטת השיעור החי שהחמצת, לפני השיעור הבא אחריו.

בקורס אין חובת השתתפות פעילה, כך שאת יכולה ללמוד ולהיתרם מאוד באמצעות נוכחות סבילה קשובה ומחוברת. 

הסדנה מממגנטת נשים החל מגילאי 25 ועד 70 כשהממוצע בקבוצה הינו 35-40.
רווקות/גרושות עם/בלי ילדים, מכל רחבי הארץ.

רוב הנשים משכילות וחכמות, בעלות מקצועות חופשיים.
חלקן מנהלות עסקים עצמאיים מצליחים, וחלקן ממלאות תפקידים בכירים
בארגונים מובילים בישראל. מדובר בנשים אינטלגנטיות ומצליחניות
בכל תחומי החיים למעט בתחום הרומנטי – ועל אף שהן נאות וחכמות
וחלקן הגדול מאד מבוקשות באתרי הכרויות ואף יוצאות לדייטים רבים,
הן מתקשות להיכנס לקשר משמעותי ארוך (או לשמר קשר בריא).

מדובר בנשים שבוחרות בשלב זה בחייהן להעביר את סדר העדיפויות
לשיפור מיומנויות ו/או מציאת אהבה (או הקמת משפחה אם עדיין רווקות)
ומבינות שלאור המצב בג’ונגל הפנויים-פנויות, חובה לרכוש מיומנויות נשיות
אופטימליות שמבוססות על ידע מקצועי, ולא רק על שיחות חולין עם חברות.

לכל אישה כזו למודת מערכות יחסים רומנטיות יש שאלות, דילמות,
חששות ואתגרים דומים בהתנהלות מול גברים,
ואלו מקבלים מרחב לחקירה, למידה, צמיחה וכמובן ריפוי רגשי עמוק.

אלו לימודים משלימים: בסדנה יתאפשר לך להנות מכוחה של קבוצה,
כלומר אנרגיה קולקטיבית חזקה שתסחוף ותדחוף אותך קדימה לצמיחה והתפתחות בתחום.

יתאפשר לך לצאת מאזור הנוחות ולהתאמן מול פרטנריות שנמצאות באותה הסירה,
שיוכלו להזדהות עם תחושותייך, לשקף לך את דפוסי התנהגותך ובכך לעודד ולתמוך בך בדרכך.

בסדנה נוצרות חברויות רבות שמסייעות לכל אחת במסע שלה:

בימי שגרה (ולא קורונה) חלק מהנשים מתחילות לצאת ביחד
למקומות בהם נמצאים הגברים הנכונים בשבילן, ומתאמנות יחד
על תהליכי מיגנוט תוך כדי פידבק הדדי של נק’ לשימור ולשיפור.

חלק אחר של הבנות נמצאות בתקשורת קבועה בה הן מתייעצות
ומשתפות אחת את השנייה בהתפחויות בדייטים, בניואנסים של מידע חשוב
על אתרי הכרויות שונים, ברשת ובציבור, בתובנות חדשות ועוד.

אימון אישי, לעומת זאת, מאפשר תהליך ממוקד ומעמיק מאוד
סביב ענייניך האישיים ביותר.

אין ‘עדיף’ אחד, לכן רצוי להיעזר בו זמנית בשתי האופציות,
או לחילופין להגיע לאימון אישי בסיום רצף המפגשים בסדנה
כדי לחזק ולטפח לדרגה הגבוהה ביותר את הכלים והמיומנויות שנרכשו בסדנה
ובכך להביא לחייך את האהבה והקשר הרומנטי הרצויים.

לקבלת מידע נוסף אודות האימון האישי איתי, היוועצי עם בוגרות הסדנה –
רובן היו או נמצאות כעת בתהליך ליווי אישי איתי.

נהפוך הוא. הסדנה והלימוד מבוססים על ערכים של
נאמנות עצמית מקסימלית, אהבה והקשבה עצמית, כבוד עצמי והדדי
ואולי החזק מכולם – כנות רדיקלית לצד חשיפת פגיעות אחראית (ולא קורבנית).

במפגש של נשים בלבד אותו מנחה גבר נוצרת דינמיקה מאד ייחודית.

קורה משהו כה עוצמתי עד כדי כך שמאוד קשה, ואף כמעט בלתי אפשרי,
להסביר אותו במילים, וכל ניסיון להסביר רק מגמד את ההתרחשות האמיתית 🙂

את תקבלי דוגמה חיה לגבר-נשי וגבר-גברי בו זמנית,
מה שיאפשר לך אינדיקציה למידת התאמתו של מודל גבריות כזה לצרכייך.

את הולכת גם לצחוק (והרבה), את עשויה לבכות, את די בודאות תתרגשי ותשמחי
ופעמים פשוט תישארי נפעמת. נפעמת מעד כמה הדברים (וגברים) הרבה יותר פשוטים
להבנה ממה שחשבת או חווית עד כה.

הדרך הכי טובה לגלות את אשר קורה בחדר ולטעום מהחוויה היא לשחרר שליטה, לסמוך ולהתמסר,
כלומר להירשם לפחות לשלב אחד תוך כדי ויתור על הצורך ‘לדעת מראש מה בדיוק יהיה’.

טראסט, טראסט, טראסט מי – זה ישתלם.

1. מהעבודה שלי בשטח, בקליניקה ובמעגלים עם אלפי גברים, משנת 2007,
ומהעבודה שלי עם נשים משנת 2012.
ראי בי סוג של "סוכן כפול", שפועל לטובת שני המינים בו בזמן.

2. אינסוף ספרות מקצועית, סמינרים וכנסים בתחום, בארץ ובעולם.

3. הניסיון האישי שלי באינטימיות ויחסים עם נשים –
ב 20 השנים האחרונות הייתי סה"כ 8 שנים במערכות יחסים משמעותיות וארוכות,
ובשאר הזמן יצאתי לאינסוף דייטים וחוויתי אינספור אינטראקציות רומנטיות.
בימים אלו אני בזוגיות עם תמרה, ואנו חיים יחד בקופנגן (תאילנד).

4. מוזמנת לגלות עלי עוד בעמוד אודותיי באתר שלי לנשים
או לקרוא לקט ממשובי בוגרות הסדנאות שלי.

בסיום התשלום תישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך חשבונית מס כחוק.
לתשומת ליבך! המייל שלאחר רכישה יגיע לתיבתך בין 1-30 דקות (בהתאם לעומסי השרתים שלנו), אז בבקשה לקחת זאת בחשבון ולהיעזר בסבלנות. כמו כן, הוא עלול להיכנס לתיקיית "ספאם/קידום מכירות", אז נא לחפש שם אם הוא איננו באינבוקס הדואר הנכנס שלך.

כל הפרטים שתמסרי במהלך ההרשמה נשמרים חסויים,

ובדף החיוב שלך בחברת האשראי יופיעו המילים *תומר קורון* בלבד.

לקראת המפגש הראשון תקבלי במייל נפרד איגרת הכנה לקראת השתתפותך בסדנה.
במידה ואינך מנויה עדיין לניוזלטר המקצועי שלי לנשים בלבד, את תצורפי חינם ותקבלי במתנה למייל מדריך מיוחד שכתבתי *משפטי פתיחה נשיים* לתקשורת נעימה ואפקטיבית עם גברים און-ליין.

אם תחליטי לבטל השתתפותך עד 7 ימים לפני תחילת הסדנה, כספך יוחזר לך בניכוי 100 שח דמי ביטול.

בשבוע האחרון שלפני תחילת הסדנה ניתן למכור כרטיסך למישהי אחרת
או להעביר זכאותך למועד הבא. לא ינתנו החזרים כספיים בשלב זה.

לימור
קרא עוד
תומר אתה קסום! עשיתי לא מעט סדנאות, חלקם עפתי על המנחים וחלקם... פחות! ופה, חייבת לומר... עפתי! פרגון ענק ואהבה מכל הלב, החזקת את המרחב מעולה, ידוע שלנשים יש בעיה בלהפסיק לדבר וכבר הייתי במרחבים שהתארכו כי המורה לא ידע מתי ואיך לעצור שיתופים, פה זה נוהל מצוין, ההומור שהוספת היה הכרחי ומעולה, אני נהניתי במיוחד מהאישיות התיאטרלית שלך, שאפו ענק ומצפה שנתראה שוב בעתיד!
ליאת
קרא עוד
תומר, היית מדהים! באתי בלי ציפיות, חשבתי שאולי תהיה רוחניק מדי ולא אתחבר, אבל מצאת דרך לנוע בין הרוח, הרגש והפרקטיקה ולחבר אותם יחד וגרמת לי להרגיש מחוברת יותר לעצמי, רגועה יותר ביומיום שלי ונתת לי לגיטימציה לא לשפוט את עצמי ואת הרגשות שלי. את כל זה עשית עם הרבה הומור וחן. תודה!!
טליה
קרא עוד
היית וואו. השארת אותי באנרגיה גבוהה לאורך כל מפגש. נתת מקום לכולן וראית את כולן. יחס אישי מורגש. זה נעים ומאפשר. אוירה של לימוד חשוב ועמוק יחד עם קלילות ופאן. אין תחושה של יחס מועדף למישהי. שומר על ניהול זמן נכון ויודע למה לתת מקום ולמה לא לתת מקום כרגע. סומכת על החזקת המרחב שלך מה שמאפשר לי ביטחון בתהליך איתך. ידעת להגיד את המילה הנכונה לתמוך בתהליך. אין לי ספק שעוד נתראה בהמשך. אשמח ללמוד ממך עוד 🙂
נינה
קרא עוד
כל הכלים שקיבלנו מפגש אחר מפגש הביאו לתוצאה ותגובה מיידית. זה לא ייאמן, אבל זה פשוט עובד. מדהים. התכנים בנויים בצורה הדרגתית ומתפתחת. ממליצה מאוד לבוא לכל הסדנה כדי לקבל את התמונה המלאה.
אילנה
קרא עוד
זאת פעם ראשונה שאני מבינה איך זה נראה מהעיניים של גבר וזה חידש לי המון. התכנים מעניינים והדרך בה הם הועברו הייתה פשוט מעולה, מסקרנת, מלאת הומור, מעוררת מחשבה ורצון ללמוד ולקרוא עוד בנושא. הניוזלטרים וקבוצת הפייסבוק של הבנות תרמו המון כי נתנו במה לשיתופים וללימוד פרקטי מהשטח.
הקודם
הבא
ניחוח מלכה בימי טרום קורונה בסטודיו, קיץ 2014

קראתי הכל, ויש לי עוד כמה שאלות