ניחוח מלכה – תקשורת נשית חכמה

לנשים שרוצות אינטראקציות משובחות וקשר זוגי מיטבי עם גבר איכותי
7-8.10.2022 | שישבת בת"א (ללא לינה) | שעות: 10-19 | מחזור פרונטלי חד פעמי עם תומר קורון

07/10/2022

ניחוח מלכה היא סדנת עומק וריפוי חווייתית – מנקודת מבט גברית מקצועית – בה תרכשי ידע, יכולות ושפע כלים פרקטיים של תקשורת נשית עוצמתית, אסרטיבית וממגנטת, המבוססת על כל כוליותך.

המסע יקנה לך עוצמה נשית, ביטחון עצמי חדש ומסוגלות לקיים אינטראקציות כייפיות והרמוניות בריקוד החיזור, הדייטינג והיחסים עם גברים, כך שתוכלי להגשים בקלות את כל צרכייך איתם. תוך כדי הסדנה או בסיומה את תמגנטי אלייך גבר גברי וקשר זוגי בריא.

סילבוס נושאי הלימוד:

שיעור 1: נוכחות נשית בטוחה

נכיר אחת את השנייה ונתנסה בתקשורת מקרבת ופתוחה שתחבר אותנו כקבוצה לקראת המסע. נזהה את מידת יכולתנו להכיל ולחוות קירבה רגשית ביחסים, ונתאמן ביכולת להישאר ולהרגיש נינוחה ושלווה באינטראקציה רגשית אינטימית.

שיעורים 2-3: מאישה גברית לאישה נשית

נלמד את מהותה של נשיות נשית (בריאה) לעומת נשיות גברית (עודפת) כפי שטרם ידענו, ומכאן נגלה את הסוד של אישה מלכותית שמתנהלת מתוך ה"כסא הנקבי" בדינמיקה עם גברים. זה אדיר, כי זה יאפשר לך להרפות ולנוח ממאמץ, להסיר עודף אחריות ושליטה כוחנית ולהתמסר לנשיות פשוטה וקסומה - ובו בזמן עוצמתית, אסרטיבית ונאמנה לעצמה - שתאפשר לגבר להוציא את גבריותו הגברית (הבריאה והמיטבית) כג'נטלמן כריזמטי, נוכח, קשוב, רגיש, אמפתי ומשקיען.
נלמד ונתרגל גם כלים מעשיים של הוויה ותדר פלירט נשי מדליק ומהפנט, שיאפשרו לגברים להבחין בנוכחותך (אך לא להיבהל ממנה) ו"להתחיל" איתך כשמתחשק לך.

שרון
קרא עוד
״החומר הכתוב היה ממש טוב ונתן יופי של טיפים ודוגמאות. כל פעם הרגשתי שאני מקבלת את 2 צדדי המטבע וזה מאוד תרם להבנתי. כל דף שחילקת וכל טיפ וניסוח רשומים אצלי במחברת, ואני נוהגת לקרוא אותם מדי פעם להזכיר לעצמי את ששכחתי.״

שיעורים 4-5: הקצב הנכון של ריקוד החיזור

נלמד את התנועה הכי חשובה בדינמיקת ההתקרבות בין גבר לאישה – מקצבי ריקוד החיזור. נלמד מתי ואיך להתקרב אליו ומתי ואיך להתרחק ממנו במטרה ליצור את התשתית הבריאה ביותר להמשך חיזור ואפשרות של חיבור רומנטי שימשיך לקשר (לעומת מין בלבד).

נלמד כיצד כל מילה, משפט, הודעה, יצירת קשר ותנועת גוף משפיעים ומשנים את המרחק הרגשי בינך לבינו, ונפתח יכולת הסתגלות לשינויים המהירים שמחייבים מודעות, ידע, כלים ומסוגלות תגובה מיטבית.

נלמד כיצד להוציא גבר ממצב "מערה" וכיצד לעורר בו נוכחות עמוקה יותר איתך. נטפח גם את יכולתנו להתאפק ולגלות סבלנות כשהוא מרוחק, ונלמד איך לעורר בו את הדחף להתקרב בחזרה מרצונו, ליזום קשר ולהמשיך לחזר למופת עד להתאהבות.

שיעור 6-7: אמנות החשיפה העצמית (DM)

נכיר ונתרגל כלי תקשורת מתקדם שפיתחתי שיאפשר לך לבטא את עולמך הפנימי בצורה נשית עוצמתית נוכחת, בהירה וברורה, מה שיעורר גברים לפעול ולהגיב אלייך באופן המיטבי ביותר.

נלמד מילים, ביטויים, עקרונות, תבניות שפה וכלים רבים נוספים של תקשורת נשית נוגעת, שתיצור עניין, סקרנות, משיכה, הערכה, כבוד, אכפתיות (וכל צורך אחר שתרצי) קבועים מצדו כלפייך, ותגרום לו להיפתח רגשית וכמובן להיות לרומנטיקן שמחזר למופת. נתרגל בשידור חי משלוח הודעות יצירתיות לגברים נבחרים ונתפלא יחד מהתגובות החיוביות, נעימות ומרגשות (ומיידיות!) שיתקבלו לשביעות רצוננו.

רבקה
קרא עוד
״אני מרגישה יותר מחוברת לרגשות שלי ולתחשות שלי. יש לי רשות חדשה ומרגשת להביע את עצמי באופן שלם יותר, ולא רק במקרים נעימים וטובים. אני מרגישה שופעת יותר, נשית יותר ובוטחת יותר בעצמי ובנשיות שלי. אני חווה את עולם הדייטינג כמקום ברור בהיר ובטוח יותר."

שיעור 8: אמנות התלונה

בכל אינטראקציה רומנטית ובטח ביחסים, את תחווי אי נחת רגשית שקשורה למילותיו או מעשיו. בסשן זה נלמד איך לתקשר את רגשותייך הפחות נעימים - באופן אסרטיבי ומקרב, לעומת מאשים, אלים ושיפוטי - שהתעוררו בעקבות פעולות לא מיטביות של כבודו, שהפרו את צרכייך או ציפיותייך.

נלמד גם את ההבדל בין תקשורת בוגרת אחראית לעומת תקשורת ילדותית קורבנית, ונתרגל את המסוגלות לבטא באותנטיות מרבית את הפגיעות שלנו, מבלי לוותר על עוצמתנו.

מיכל
קרא עוד
״בשיעור “אמנות התלונה” הדף שחילקת הוא מלאכת מחשבת! לקחתי אותו איתי בתיק והוא ממש עזר לי לסמס לבחור שהייתי איתו בקשר באותה תקופה. החומר המאוד חדש הזה בשבילי נתן לי השראה, הפך אותי ליצירתית וגרם לי לפלרטט בתענוג פעם ראשונה מזה תקופה ארוכה! עכשיו אני בקשר עם גבר חדש ולראשונה אני מרגישה ממש פתוחה ונינוחה בתקשורת איתו. נכון שזה גם בגללו כי הוא מאוד פתוח, אבל אני בטוחה שברגע ששמתי את הדגש על תקשורת פתוחה וכנות רדיקלית מהצד שלי, גם זימנתי את הפתיחות הזו לחיי. לא ייאמן כמה שזה מקרב ונעים בלב. "

שיעור 9: לקרב את המתרחק

נלמד מהם סגנונות ההיקשרות שהוטבעו בנו (ובגברים) משחר ילדותנו בעקבות אופן הגידול שלנו, נגלה את השפעתם על כל מערכות היחסים שלנו עד כה (תתכונני למבול של אסימונים..) ונכיר את מפת הדרכים הבסיסית לריפוי הדפסים המחבלים של שנינו. נקבל ידע מקיף על המוח הגברי ועל מערכת ההפעלה הרגשית - נלמד מה בדיוק לעשות ואיך לפעול במגוון מצבים מאתגרים, ובמיוחד כשהוא מתחיל להתרחק ממך או נעלם לך לגמרי - מה שיסייע לפתוח את ליבו לרגשות, אהבה, הערכה ורצון לקירבה מקסימלית, ויעורר בו רגשות עמוקים כלפייך (לרבות התנהגות שהכי תמלא את צרכייך).

0
בוגרות הסדנה עד כה
רחלי
קרא עוד
״הצלחתי להתחבר מחדש לנשיות שלי דרך הסדנא, והצלחתי לפתוח את הלב שוב ולהתנהל בצורה נכונה הרבה יותר מול גברים. הסדנה תרמה לי המון – היום אני יכולה ויודעת לנתב את הגבר לכיוון שלי. כמו תיאטרון בובות! למדתי "לשלוט בחוטים" מבלי שהם קולטים... מטורףףףף... והם אוהבים את זה ממש :)"

שיעור 10: להתאהב במתחייב ואמון מחודש בגברים

נכיר לפרטי פרטים את פרופיל הגבר שרוצה, מוכן ומסוגל להתחייב לקשר זוגי ממושך. נלמד מדוע בכלל חלק מהגברים מתחייבים לקשר, חתונה, הקמת בית ומשפחה, אפילו שלעתים הם נאצלים לוותר על מגוון צרכים שמאוד משמעותיים להם שלא יוכלו להתממש בקשר מחייב (כגון חופש מיני במונוגמיה, למשל).
נלמד כיצד לזהות סימנים ואילו שאלות בדיוק לשאול אותם בשביל לגלות את המידע הכי רלוונטי, כולל באיזה עיתוי לשאות את השאלות ובאיזה אופן וסגנון תקשורת. נלמד גם מהם המצבים ונסיבות החיים שבגללם גברים לעולם לא יתחייבו גם אם יפגשו את "האחת" ויתאהבו בה עמוקות, וגם אם הם לכאורה משדרים בשלות - זה יעזור לך להבין מדוע חלק מהגברים עמם היית עד כה לא התחייבו אלייך, מה שיאפשר לך להסיר שכבות של אשמה/אכזבה/הלקאה עצמית, שייתכן ומחבלות עד היום באפשרותך לאהבה חדשה.
כמובן שנלמד ונעצים גם את מלוא מידת השפעתך, כלומר את מה שתוכלי להיות, לומר ולעשות באותנטיות (לעומת מניפולציה) כדי להקל עליו ולאפשר לו מרחב פעולה לבחור בך - בחופש, בשמחה ובלב שלם - כזוגתו לטווח ארוך, ואז להתחייב אלייך ולהמשיך להשקיע בך בנחישות והתמדה מלכותיים.

סיוון
קרא עוד
"תומר אתה פשוט אלוף. הציפייה שלי מהסדנה הייתה מאוד גבוהה בהמשך למפגשים האישיים שלנו, ועמדת בה בגבורה. בעקבות הסדנה אני מקבלת הרבה יותר פניות באתרים למיניהם! גברים שמתחברים לכנות ולאותנטיות הרדיקלית החדשה שלי, שזה מטורף בשבילי אחרי שנים של חוסר נאמנות עצמית וחשש להגיד את שעל ליבי."

שיתופים וסיפורים מחיי האישיים

נוסף לחומר הלימוד הרשמי, אחלוק איתך בין לבין את החוויות האישיות שלי עם נשים, בהן למדתי לזהות מה מקרב/מרחיק אותי, ומדוע. לדוגמא, אילו התנהגויות של נשים איתן הייתי בקשרים, איפשרו לי (כבעל דפוס היקשרות "נמנע-בטוח") לא להיבהל, להרפות ולהתמסר לקשר רציני, כולל מגורים זוגיים משותפים (4 פעמים מתוך 8 קשרים מרכזיים שהיו לי ב 20 שנה), מחויבות מונוגמית נחושה וארוכה (על אף הנטייה ליחסים פתוחים), מחשבות על חתונה וילדים עם כמה מהאקסיות, האירוסין בזמנו לקשת והפרידה הבריאה, וכמובן הנישואים הטרייה לתמרה מאוסטרליה, עמה אני מתגורר ומלמד כיום בקופנגן, תאילנד.

שאלות & תשובות

בעקבות השאלות שלך ושל שאר המשתתפות במהלך השיעורים, נוסף לחומר הרשמי נגלה ונלמד המווון עקרונות מפתיעים, כלים חדשים ודוגמאות שימושיות (שייוצרו בלייב) להתנהלות מיטבית עם גברים.

הסדנה מתאימה לך אם את...

0
מספר הבוגרות שנכנסו לזוגיות תוך כדי או בחודשים הספורים שאחרי הסדנה
0
מספר הבוגרות שהתחתנו בטווח של שנה אחרי הסדנה

הטבות ופינוקים למלכה במהלך הסדנה ואחריה

חוברת הדרכה עשירה

50 עמודים של מיטב החומרים הנלמדים בסדנה, מאורגנים ומסודרים לפי נושאים, כולל דוגמאות של תקשורת מיטיבה ונוסחי הודעות הניתנות ליישום מיידי בכל שלב עם גברים.

מפגש אינטגרציה ו- Q&A עם תומר (חודש אחרי)

שרייני את התאריך! 9.11.22 (ד') 20:00-21:30 ניפגש בזום ונשמע על ההתקדמות שלכן בחודש שהיה מאז סיום הסדנה. במפגש תקבלי מענה לשאלות והאתגרים החדשים שייתכן וצצו בעקבות יישום החומר בשטח, וכמובן אנרגיה, מוטיבציה, עידוד, אופטימיות וחיזוקים חשובים להמשך צמיחה אישית.

כלים ותרגילים

תקבלי גישה למגוון כלים ותרגילים חווייתיים סומאטיים (דרך הגוף, ולא רק דרך השכל) שיסייעו לך להתאמן על התקשורת החדשה עם גברים הרבה אחרי שהסדנה תסתיים.

סילבוס ספרי לימוד מומלצים להרחבת השכלתך הרומנטית

על תקשורת בין מינים, גברים, אינטימיניות מודעת וניהול מערכות יחסים.

צוות תומכות

את תקבלי נוכחות, תמיכה ומענה לכל צורך שלך שיעלה במהלך ובין השיעורים מצוות אסיסטנטיות בוגרות מחזורי עבר של ניחוח מלכה ו/או של תוכניות הדרכה אחרות שלי בשנים האחרונות.

מרחב בטוח לשיתופים והתייעצויות

הגיע רגע הדייט והוא מחזלש..? שלח לך הודעה מעצבנת ואת תוהה איך להגיב..? תוכלי להיוועץ בזמן אמת בקבוצת פיייסבוק סגורה בכל שאלה בוערת ולקבל את חוכמת המעגל, הן של הצוות והן של שאר המשתתפות שהפנימו את החומר ויכולות להוסיף תבונה נשית מועילה ותומכת.

חברות לב חדשות

בעקבות האינטימיות הקבוצתית והבין אישית, במהלך הסדנה נוצרות חברויות עומק קרובות, שמניסיון יישארו איתך כמה שנים טובות קדימה ויסייעו לך להגשים את משאלות ליבך הרומנטיות והחברתיות.

אינדקס הכוונה עשיר להמשך לימוד, ריפוי וצמיחה

לעתים הסדנה מהווה רק את יריעת הפתיחה, ואפילו שהינו יסודי ומעמיק, ייתכן ותרגישי צורך להעמיק בלמידה, ולהמשיך את עבודת המודעות והריפוי של מה שנפתח. זה נכון במיוחד אם זו הסדנה הראשונה שלך אי פעם בתחום המודעות / התפתחות אישית. את תקבלי אינדקס מסודר ומאורגן שכולל רשימת שיטות טיפול שונות, שפע מאמנים, מורים ומטפלים וכנסים ואירועים בהם תוכלי לתרגל את מה שלמדת בזמן אמת עם עוד אנשים, ועם גברים.

אימון אישי עם תומר (בהנחה)

תוכלי להתייעץ ולהתמקד באתגרים האישיים שלך עם תומר באימון אישי צמוד (בזום), ולהנות מהטבה מיוחדת במחיר עבורך כבוגרת הסדנה.

דמי הרשמה מוקדמת

זמין עד סוף ספטמבר 2022
2350
1850 (עד 4 תש' שווים של 487.5 שח כ"א)
  • 500 שח הנחה
עד 30.9 בלבד

כרטיס זוגי לזוג חברות שנרשמות יחד בהרשמה מוקדמת (עד 30.8): 3,400 שח

דמי רישום רגע אחרון

בשבוע של 1-5.10.2022
2350 (עד 5 תש' שווים של 470 שח כ"א)
  •  

ההרשמה תיסגר 36 שעות לפני מועד תחילת הקורס. ניתן להירשם רק עד יום ד' 5.10.22 בשעה 22:00. 

הזמן שנותר עד לסיום הרישום המוקדם בהנחה

ימים
שעות
דקות
שניות

שאלות נפוצות

לא, אני לא מאמין ב"לחץ חברתי/עדרי". כל חשיפה תהיה מבחירה ורצון אישי שלך להשמיע את החוויה שלך. כל התרגילים הן בגדר הזמנה אוהבת, אך לא חובה. מכאן שאין חובת השתתפות פעילה, כך שאת יכולה ללמוד ולהיתרם מאוד באמצעות נוכחות סבילה קשובה ומחוברת.  

הסדנה מממגנטת נשים החל מגילאי 25 ועד 70 כשהממוצע בקבוצה הינו 35-40.
רווקות/גרושות עם/בלי ילדים, מכל רחבי הארץ.

רוב הנשים משכילות וחכמות, בעלות מקצועות חופשיים.
חלקן מנהלות עסקים עצמאיים מצליחים, וחלקן ממלאות תפקידים בכירים
בארגונים מובילים בישראל. מדובר בנשים אינטלגנטיות ומצליחניות
בכל תחומי החיים למעט בתחום הרומנטי – ועל אף שהן נאות וחכמות
וחלקן הגדול מאד מבוקשות באתרי הכרויות ואף יוצאות לדייטים רבים,
הן מתקשות להיכנס לקשר משמעותי ארוך (או לשמר קשר בריא).

מדובר בנשים שבוחרות בשלב זה בחייהן להעביר את סדר העדיפויות
לשיפור מיומנויות ו/או מציאת אהבה (או הקמת משפחה אם עדיין רווקות)
ומבינות שלאור המצב בג’ונגל הפנויים-פנויות, חובה לרכוש מיומנויות נשיות
אופטימליות שמבוססות על ידע מקצועי, ולא רק על שיחות חולין עם חברות.

לכל אישה כזו למודת מערכות יחסים רומנטיות יש שאלות, דילמות,
חששות ואתגרים דומים בהתנהלות מול גברים,
ואלו מקבלים מרחב לחקירה, למידה, צמיחה וכמובן ריפוי רגשי עמוק.

אלו לימודים משלימים: בסדנה יתאפשר לך להנות מכוחה של קבוצה,
כלומר אנרגיה קולקטיבית חזקה שתסחוף ותדחוף אותך קדימה לצמיחה והתפתחות בתחום.

יתאפשר לך לצאת מאזור הנוחות ולהתאמן מול פרטנריות שנמצאות באותה הסירה,
שיוכלו להזדהות עם תחושותייך, לשקף לך את דפוסי התנהגותך ובכך לעודד ולתמוך בך בדרכך.

בסדנה נוצרות חברויות רבות שמסייעות לכל אחת במסע שלה:

בימי שגרה (ולא קורונה) חלק מהנשים מתחילות לצאת ביחד
למקומות בהם נמצאים הגברים הנכונים בשבילן, ומתאמנות יחד
על תהליכי מיגנוט תוך כדי פידבק הדדי של נק’ לשימור ולשיפור.

חלק אחר של הבנות נמצאות בתקשורת קבועה בה הן מתייעצות
ומשתפות אחת את השנייה בהתפחויות בדייטים, בניואנסים של מידע חשוב
על אתרי הכרויות שונים, ברשת ובציבור, בתובנות חדשות ועוד.

אימון אישי, לעומת זאת, מאפשר תהליך ממוקד ומעמיק מאוד
סביב ענייניך האישיים ביותר.

אין ‘עדיף’ אחד, לכן רצוי להיעזר בו זמנית בשתי האופציות,
או לחילופין להגיע לאימון אישי בסיום רצף המפגשים בסדנה
כדי לחזק ולטפח לדרגה הגבוהה ביותר את הכלים והמיומנויות שנרכשו בסדנה
ובכך להביא לחייך את האהבה והקשר הרומנטי הרצויים.

לקבלת מידע נוסף אודות האימון האישי איתי, היוועצי עם בוגרות הסדנה –
רובן היו או נמצאות כעת בתהליך ליווי אישי איתי.

נהפוך הוא. הסדנה והלימוד מבוססים על ערכים של
נאמנות עצמית מקסימלית, אהבה והקשבה עצמית, כבוד עצמי והדדי
ואולי החזק מכולם – כנות רדיקלית לצד חשיפת פגיעות אחראית (ולא קורבנית).

במפגש של נשים בלבד אותו מנחה גבר נוצרת דינמיקה מאד ייחודית.

קורה משהו כה עוצמתי עד כדי כך שמאוד קשה, ואף כמעט בלתי אפשרי,
להסביר אותו במילים, וכל ניסיון להסביר רק מגמד את ההתרחשות האמיתית 🙂

את תקבלי דוגמה חיה לגבר-נשי וגבר-גברי בו זמנית,
מה שיאפשר לך אינדיקציה למידת התאמתו של מודל גבריות כזה לצרכייך.

את הולכת גם לצחוק (והרבה), את עשויה לבכות, את די בודאות תתרגשי ותשמחי
ופעמים פשוט תישארי נפעמת. נפעמת מעד כמה הדברים (וגברים) הרבה יותר פשוטים
להבנה ממה שחשבת או חווית עד כה.

הדרך הכי טובה לגלות את אשר קורה בחדר ולטעום מהחוויה היא לשחרר שליטה, לסמוך ולהתמסר,
כלומר להירשם לפחות לשלב אחד תוך כדי ויתור על הצורך ‘לדעת מראש מה בדיוק יהיה’.

טראסט, טראסט, טראסט מי – זה ישתלם.

1. מהעבודה שלי בשטח, בקליניקה ובמעגלים עם אלפי גברים, משנת 2007, ומהעבודה שלי עם נשים משנת 2012. ראי בי סוג של "סוכן כפול", שפועל לטובת שני המינים בו בזמן.

2. אינסוף ספרות מקצועית, סמינרים וכנסים בתחום, בארץ ובעולם.

3. הניסיון האישי שלי באינטימיות ויחסים עם נשים. ב 20 השנים האחרונות הייתי סה"כ 8 שנים במערכות יחסים משמעותיות וארוכות, ובשאר הזמן יצאתי לאינסוף דייטים וחוויתי אינספור אינטראקציות רומנטיות. בימים אלו אני נשוי לתמרה, ואנו חיים ומלמדים יחד בקופנגן (תאילנד).

4. מוזמנת לגלות עלי עוד בעמוד אודותיי באתר שלי לנשים או לקרוא לקט ממשובי בוגרות הסדנאות שלי.

בסיום התשלום תישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך חשבונית מס כחוק.
לתשומת ליבך! המייל שלאחר רכישה יגיע לתיבתך בין 1-30 דקות (בהתאם לעומסי השרתים שלנו), אז בבקשה לקחת זאת בחשבון ולהיעזר בסבלנות. כמו כן, הוא עלול להיכנס לתיקיית "ספאם/קידום מכירות", אז נא לחפש שם אם הוא איננו באינבוקס הדואר הנכנס שלך.

כל הפרטים שתמסרי במהלך ההרשמה נשמרים חסויים,

ובדף החיוב שלך בחברת האשראי יופיעו המילים *תומר קורון* בלבד.

לקראת המפגש הראשון תקבלי במייל נפרד איגרת הכנה לקראת השתתפותך בסדנה.
במידה ואינך מנויה עדיין לניוזלטר המקצועי שלי לנשים בלבד, את תצורפי חינם ותקבלי במתנה למייל מדריך מיוחד שכתבתי *משפטי פתיחה נשיים* לתקשורת נעימה ואפקטיבית עם גברים און-ליין.

אם תחליטי לבטל השתתפותך עד 7 ימים לפני תחילת הסדנה, כספך יוחזר לך בניכוי 100 שח דמי ביטול.

בשבוע האחרון שלפני תחילת הסדנה ניתן למכור כרטיסך למישהי אחרת
או להעביר זכאותך למועד הבא. לא ינתנו החזרים כספיים בשלב זה.

נינה
קרא עוד
כל הכלים שקיבלנו מפגש אחר מפגש הביאו לתוצאה ותגובה מיידית. זה לא ייאמן, אבל זה פשוט עובד. מדהים. התכנים בנויים בצורה הדרגתית ומתפתחת. ממליצה מאוד לבוא לכל הסדנה כדי לקבל את התמונה המלאה.
אילנה
קרא עוד
זאת פעם ראשונה שאני מבינה איך זה נראה מהעייניים של גבר וזה חידש לי המון. התכנים מעניינים והדרך בה הם הועברו היתה פשוט מעולה, מסקרנת, מלאת הומור, מעוררת מחשבה ורצון ללמוד ולקרוא עוד בנושא. הניוזלטרים וקבוצת הפייסבוק של הבנות תרמו המון כי נתנו במה לשיתופים וללימוד פרקטי מהשטח.
הקודם
הבא
ניחוח מלכה בימי טרום קורונה בסטודיו, קיץ 2014

תומר קראתי הכל, ויש לי עוד כמה שאלות...