מלך – לחיות כגבר משגשג עם מלא ביטחון, כריזמה ועוצמה

04/01/2022

קורס חניכה לגבריות מוגשמת ועשירה, דרך חיים לפי ייעוד אישי ייחודי, ומשמעותי לך ולסביבה, ביסוס אורח חיים מרגש ומספק, חיזוק הדימוי העצמי החיובי ואימוץ איכויות של הגבריות החדשה - כל הדרך לשביעות רצון בתחומי החיים הבסיסיים כמו בית, כסף, ביטחון, חופש תנועה וחיבורים אינטימיים עם נשים.
4.1.22-4.2.22 ( מחזור חורף)
10 שיעורים (בזום) של 2.5 שעות כ"א. כל יום ג' בין 16-18:30 וכל יום ו' בין 12-14:30

קורס זה יחזק את אלמנט האדמה בחייך, רגשית וכלכלית – חוסן, עוצמה, בריאות, אנרגטיות, אושר מתמשך, סיפוק, נחת, בגרות קיומית ויציבות. 

ניתן להשתתף אונליין בזום (בלייב) או בגרסת אופליין (צפייה בהקלטות). 

במרכז "אוריון" בקופנגן, תאילנד.

הקורס מתאים לך אם...

סילבוס נושאי הלימוד:

שיעורים 1-2: ביטחון עצמי וראויות

"הכל בראש" אומרים כולם, וצודקים. אז בראשך: אתה שווה או לא שווה? מותר לך או אסור? אתה יפה או מכוער? לרובנו ככולנו בעיות עצומות עם הערך העצמי, תוצר המסרים (השגויים) שספגנו בילדות ובנעורים. דימוי עצמי נמוך, או גבוה מדי, פוגמים משמעותית ביכולת של גבר להתחבר בחופשיות עם נשים. בשיעור הפתיחה נבחן מקרוב, נאתגר ונטיל ספק באבני היסוד שמרכיבים את התודעה הגברית הנוכחית שלך בכל הנוגע למיניות, פלירטוט, נשים, גברים והאינטראקציה ביניהם. בתום בחינה זו תגלה אילו אמונות והנחות יסוד חוסמות את מסוגלותך להתחבר לנשים בדיוק כפי שהיית רוצה, ותכיר מגוון דרכים ופרשנויות חלופיות חיוביות לתפיסת ה"מציאות", כולל גיבוי בדוגמאות מהשטח.
אתה תקבל זריקת ריפוי לביטחונך העצמי, כך שתוכל להיזכר בטבעך כגבר שיש לו הרבה מה להציע לנשים ולעולם, ותתחבר בעוצמה לתחושת "מותר לי, ואני ראוי" ההכרחית למאסטרי עם נשים. בסשן זה גם נכיר אחד את השני ונתנסה בתקשורת פתוחה שתרגש ותחבר אותנו כקבוצת גברים לקראת המסע.

שיעור 3: נתינה - המתנות שלך לזולת ולנשים

עד כמה כוונת ליבך ופעולותיך כמחזר ומאהב ממוקדות בלהעניק לה, לעומת לקחת ממנה? עד כמה אתה מחובר למה שיש לך לתת לעולם, ומביע זאת בתקשורת ובהתנהגות? בסשן זה נגביר המודעות לסוג, לאיכות ולמידת מסוגלות הנתינה האישית שלך לסביבה בכלל, ולנשים בפרט - דבר שיעצים את האמונה והביטחון בערך שלך כגבר, את תחושת הראויות שלך לשפע חומרי ורגשי.
זה גם ירגש אותך ויעניק לך מוטיבציה מחודשת ומוגברת להתקרב לנשים רצויות, כאלו שאתה באמת מעוניין בהן. אתה תשיב לעצמך את תחושת הערכיות, המוסר והשלמות שכה הכרחיים לשגשוג, ולחופש פעולה מרבי ביחסים עם נשים.

שיעור 4: להשתחרר מהצל והמורשת (המאכזבת) של אבא

אבינו הוא ברכה, וגם קללה. רוב האבות של הדור הישן חינכו אותנו בצורה שרחוקה מלהיות אופטימלית, והתקינו לנו בראש תוכנות (programs) של גבריות פרימיטיבית, כזו שיש בה תדר של הישרדות, סגירות רגשית, קורבנות (הגבר הביצועיסט כקדוש/גיבור מעונה) ועוד. בסשן זה נצלול לפגוש את השאריות של האבא המופנם בתוכנו, ונעבור תהליך של מודעות, הכרה ושחרור מהנטל הלא רצוי, תוך הבנה בהירה של התוכנות החדשות שעלינו להתקין לעצמנו, כדי שנוכל לחיות באופן שנאמן למהותנו הפנימית, גם אם אבינו, בין אם בחיים או לא, ישפוט או יבקר את זה. תהליך זה הינו חובה בדרך לחופש פנימי ושגשוג גברי הוליסטי.

יוני
קרא עוד
"אתחיל בשורה התחתונה: הקורס לגברים של תומר פשוט אדיר! הוא בנוי להפליא ומשלב בין חומר תאורטי, סימולציות חווייתיות ומהנות ו"מתנות בית" שנועדו לוודא את הטמעת החומר. תרגלנו וצחקנו ללא הפסקה".

שיעור 5: ייעוד חיים ומשמעות

עד כמה אתה מחזיק מעמד, "מסתדר" ושורד, לעומת חיי בתאימות למטרת חייך העמוקה ביותר? עד כמה אתה פוסע על שביל ייעודך הייחודי כאן על הכדור בעיסוקך העיקרי, ועד כמה אתה חש משמעותי ונדרש? חיבור לייעוד ושליחות משמעותית היא אחת הליבות של מערכת ההפעלה הזכרית, וכשהיא נעדרת, קשה מאוד לגבר להתחבר לנשים כרצונו, ובטח לבחור לעצמו את ה-אישה הנכונה והרצויה עבורו, מבין כולן. בשיעור זה נגלה כיצד מוצאים ומגלים משמעות מספקת, כיצב בוחרים בייעוד אותנטי מרגש ואוזרים אומץ ליצור את השינויים ההכרחיים בחיים כדי להתמלא בעוצמות הרגשיות, הרוחניות והכלכליות שדרך כזו מספקת.

שיעורים 6-7: אורח חיים מוגשם

היא קולטת עליך הכל. היא מריחה מקילומטרים את אי שביעות רצונך ואי שלמותך עם מה שלא עובד לך בחיים, בין אם בריאותית, כלכלית, רגשית וכו'. בסשן זה ניישיר מבט לסגנון ורכיבי כל תחומי חייך מבוקר עד ערב, מא' עד ש', מינואר עד דצמבר. נזהה איפה אתה מתפשר, מכסתח כאב רגשי בהתמכרויות, מוותר לעצמך ולא מתפתח אישית (אלא אולי רק חומרית). אתה תקבל ממני ומהצוות פידבק מעצים בונה שינער אותך, ונאתגר אותך להפוך לאט-לאט ובהדרגה, בקצב שמתאים לך, לגבר הכי מאושר, מסופק ומוגשם שאתה יכול להיות, בלי קשר למה שקורה לך עם נשים. מכאן, נשים כבר יבחינו ויתמגנטו אליך לבד.

שיעורים 8-9: מגבר נשי לגבר גברי

להחמיא או לא להחמיא לה? לגשת ברחוב זו ברכה מרגשת או הטרדה? זה מותר או אסור? הגבריות ומנהגי החיזור כיום מצויים במשבר חמור. רבים מאיתנו מבולבלים, חוששים, חסרי ביטחון ולא יודעים עוד כיצד לנהוג עם נשים, ומה מצופה, ומה הן רוצות וכו'. בסשן זה נלמד מהם איכויות זכריות לעומת נקביות, ונלמד את אמנות התנועה והאיזון הבריא בין התנהלות מה"כסא הנקבי" ל"כסא הזכרי", מה שיאפשר לך לחבור בחזרה לטבעך כמוביל מנווט שמספק לאישה שלצידך רוגע, נינוחות, אמון וביטחון - דבר שיאפשר לה להוציא את מלוא נשיותה, להחמיא לך ולהתמסר אליך כג'נטלמן כריזמטי, נוכח, קשוב, רגיש, אמפתי ומשקיען.
נכיר גם דרכים להסרת חסמים רגשיים שעומדים בינך לבין גבריות מיטיבה, נשבור כמה מיתוסים על מהי גבריות אופטימלית ונקבל כלים מעשיים של הגבריות החדשה, זו שכל אישה מבקשת כיום לחוות, וכל גבר שמבין את ברכת השחרור מנטל ה"להיות גבר-גבר".

נועם
קרא עוד
״שמחתי לגלות איך לייצר תקשורת כייפית ומשעשעת עם נשים, בגישה שמשלבת הומור ויצירתיות מחד ושיטתיות מאידך. חוברת הקורס הייתה ממש טובה ונתנה יופי של טיפים ודוגמאות".

שיעור 10: מנבחר לבוחר

תחושת היכולת והמסוגלות לבחור מתוך חופש בחירה מרבי (מקצוע, קריירה, אישה, מקום מגורים, חברים וכו') הינה חיונית הן למה שיקרה לא רק במציאות החיצונית שלנו, אלא בעיקר במציאות "הפנימית", דהיינו זו הרגשית. גבר שנבחר יותר משבוחר, יחווה בקביעות רעש רקע מתסכל ומקומם, מעין "זמזום מזגנים" מעצבן שכזה, ועל כן לא יוכל להתרווח לשקט פנימי אמיתי, שמהווה את אחד מצרכיו העמוקים ביותר. בסשן זה נבחן בקפידה היכן בדיוק אנו נבחרים לעומת בוחרים, נזהה כיצד זה משפיע על התפיסה העצמית שלנו ועל חוויית השפע והשגשוג בחיים, ונכיר כלים מעשיים לאיך לשנות זאת. נאזור אומץ להתחיל להגדיל את סך המציאות הרצויה, במקום זו שבאה אלינו מבחוץ.

שיתופים וסיפורים ממסע חיי כגבר

כילד שגדל בלי אבא, ועל ידי 3 נשים (אמא, דודה וסבתא), לקח לי שנים רבות לפתח את האיכויות הזכריות הבריאות שלי. במהלך הקורס אחלוק איתך מעת לעת, בהתאמה לחומר, את העבודה הפנימית והפרקטית בדרך שעשיתי, שהפכה אותי למי שאני היום - מקצועית, כלכלית, זוגית ורוחנית. הסיפורים והדוגמאות יעודדו אותך, יצחיקו אותך וימלאו אותך בהשראה, באופטימיות, בהבנה עמוקה, יפילו לך אסימונים, יפתחו לך את התודעה, ויגבירו את רמת האנרגיה והמוטיבציה להעז ולפעול, כל הדרך לפיסגה האישית הרצויה לך.

שאלות & תשובות

בעקבות השאלות שלך ושל שאר המשתתפים במהלך השיעורים, נגלה ונלמד (בנוסף לחומר הרשמי) המוווווון עקרונות מפתיעים, כלים חדשים ודוגמאות שימושיות (שייוצרו בלייב) להתנהלות גברית מלכותית, ברוח ובחומר.

הטבות ופינוקים למלך המיועד:

דפי לימוד וסילבוס ספרי לימוד מומלצים להרחבת ההשכלה

מיטב החומרים הנלמדים בקורס מאורגנים ומסודרים לפי נושאים, כולל דוגמאות תקשורת ונוסחי הודעות הניתנים ליישום מיידי בכל שלב בשיחה עם נשים. בנוסף, תקבל את ההמלצות האישיות שלי על תקשורת בין מינית, גבריות, אינטימיות ומיניות מודעת.

תרגילי בית אפקטיביים

תקבל מגוון תרגילים פרקטיים ומצמיחים לפיתוח ארכיטיפ המלך ברמה הרגשית והגשמית. נצמיד לך גם שותף מחויבות צמוד, שיבעט לך בתחת ויעודד אותך לצאת מאזור הנוחות, עד לתוצאות חדשות ומשביעות רצון.

צוות מקצועי תומך

אתה תקבל תמיכה, זמינות ומענה לכל צורך ושאלה שיעלו לך בין השיעורים מצוות אסיסטנטים מנוסה - מאמני חיזור ותקשורת שמכירים היטב את חומרי הקורס וליוו שנים מאות גברים להצלחה.

קבוצת פייסבוק (שוקקת) לפוקוסינג והתייעצויות

בקבוצה תוכל ללמוד מהשיתופים של חבריך והתשובות של הצוות, לקבל פוקוס זכרי מעצים על אתגריך בקורס, ולקבל חומרי העשרה מזינים נוסף לחומר הקורס.

קבוצת וואטסאפ (שקטה) לרוח גבית ותזכורות

הגיע יום השיעור ושכחת לסיים תרגול אליו התחייבת? חווה רגע של ירידה במוטיבציה? תקבל ממני ומהצוות הודעות כייפיות שימלאו אותך באנרגיה, רוח רעננה וזיק שובבות.

חברים חדשים

בעקבות האינטימיות הקבוצתית והבין אישית, במהלך הקורס נוצרות חברויות עומק קרובות, שמניסיון יישארו איתך כמה שנים טובות קדימה ויסייעו לך להגשים את משאלות ליבך הרומנטיות והחברתיות.

ערכי לימוד

הלימוד נעשה ברוח הערכים נאמנות עצמית, אהבה עצמית, אחריות אישית, אומץ, בגרות רגשית, נחישות, התמדה, עוצמת הפגיעות, כנות רדיקלית וכבוד לנשים.

שיטות הוראה ודרכי לימוד

להטמעה מיטבית של החומר הנלמד, וליצירת שינוי חיובי מתמשך, נעשה שימוש הן בשכל והן בגוף הפיזי במגוון שיטות ודרכי לימוד* כגון:

1. הרצאות מלוות בדוגמאות (ספר וחוברת)
2. שאלות & תשובות
3. תרגול בסימולציות (בזוגות, בשלשות או כולם)
4. מוזיקה, עמידה, תנועה וריקוד
6. מעגלי שיתוף, חקירה ועיבוד
7. פידבקים בונים (קואוצ'ינג ממני ומהצוות)
8. טקסים משני תודעה

*כל אלו בגדר הזמנה, זכות ורשות, ואינם חובה.

אני וצוות האסיסטנטים בקורס מעודדים להקשבה פנימית ונאמנות עצמית מרבית, כך שבכל שלב תוכל לתקשר את גבולות הגיזרה של מה שמתאים ונכון לך, ולהרגיש עם זה בשיא הנוחות. 

כלי עבודה ותרפיה

שיטת TKM שלי, גשטאלט, נשימה מודעת ומיינדפולנס, מדיטציה, התמקדות (Focusing), פסיכודרמה, אספקטינג, ריפוי ילד פנימי, קונסטלציה משפחתית, דמיון מודרך, שמאניזם ועוד.

הזמן שנותר עד שיעור הפתיחה

ימים
שעות
דקות
שניות

בוגרי קבוצות גברים וקורסים קודמים מספרים:

הרישום לקורס מותנה בשיחת בדיקת התאמה. לתיאום שיחה, שלח ווטסאפ ל 054-4588183
לאינטימיות מרבית ומיקסום תוצאות, מקסימום המשתתפים בשידור החי בזום אונליין: 20
גברים.

דמי הרשמה מוקדמת לקורס (לגרסת האונליין)

1350
1050 (עד 4 תש' שווים)
  • 300 שח סך הנחת רישום מוקדם
  • 50 ש"ח הנחה נוספת בהסדרת רישום בתשלום 1. בהזנת קוד קופון "50"
  • אפשרות השתתפות אופליין*
  • הנחה סמלית נוספת לבוגרי** לימודיי
פופולרי

רישום הרגע האחרון (לאונליין)

1350 (עד 5 תש' שווים של 270 כ"א)
  • 50 ש"ח הנחה נוספת בהסדרת רישום בתשלום 1. בהזנת קוד קופון "50"
  • אפשרות השתתפות אופליין*

בשלב הרישום המוקדם, מחיר כל שיעור הוא 105 שקלים בלבד ל 3 שעות לימוד
בשלב הרגע האחרון המחיר הינו 135 שקלים פר שיעור.

ברוח אתגר הקורונה ומצבך הכלכלי, אזור אומץ והפגן בעוצמה ויושרה את הצורך שלך. בקיצור, דבר איתי אם אתה זקוק לעוד הנחה (יש מספר מלגות). 

* ניתן להשתתף אופליין – דרך צפייה בהקלטות השיעור (לעומת הלייב) החל מיום למחרת, ולהנות מכל ההטבות והפיצ'רים של הקורס (צוות אסיסטנטים תומכים להתייעצויות שוטפות בתקופת הקורס, קבוצות הפייסבוק לפידבקים והתייעצויות, קבוצת הווצאפ, הספר ודפי הדרכה נלווים, תרגילי בית מצמיחים, סילבוס ספרי לימוד, חיבור לחברים חדשים ועוד).

דמי השתתפות אופליין: 850 שח בלבד – הרשמה עצמאית (בלי שיחת התאמה) בדף הרישום

בכל שלב ניתן לשדרג השתתפות מאופליין – לאונליין בתוספת ההפרש היחסי.

** הטבת הבוגרים ניתנת בשלב הרשמה מוקדמת בלבד(!) לתלמידיי בהווה, ולבוגרים של מעגל הגברים "השבט המובחר", סדנת"אמנות החיבור", קורס "פלירטוטיישן" ו/או ליווי אישי ממושך בקליניקה/סקייפ בשנים 2008-2020. כמו כן, הנחה לבוגרי פסטיבל "שיווה" או "פרזנט מן – מתנת הנוכחות". השתתפות בהרצאת טעימה/מבוא חד פעמית או בסדנה קצרה בפסטיבל אינם מקנים מעמד של תלמיד/בוגר. לקבלת ההטבה הזן קוד קופון "בוגר" בדף הרישום.

שאלות נפוצות ותשובות

אנו ממריאים למסע, טסים ונוחתים ביחד כקבוצה, ויש לכך אינספור תועלות פדגוגיות ורגשיות, לכן אם נרשמת להשתתף בגרסת "אונליין", נסה להיות נוכח בכל השיעורים. במידה ופספסת שיעור, או במידה ונרשמת לקורס במצב "אופליין", עשה כמיטב יכולתך לצפות בהקלטת השיעור החי שהחמצת, לפני השיעור הבא אחריו.

בקורס אין חובת השתתפות פעילה, כך שאתה יכול ללמוד ולהיתרם מאוד באמצעות נוכחות סבילה קשובה ומחוברת. 

הקורס מושך גברים רווקים וגרושים (עם/בלי) מכל רחבי הארץ, החל מגילאי 30 ועד 60 כשהממוצע בקבוצה הוא בד"כ 30-40.

רוב הגברים משכילים וחכמים, בעלי מקצועות חופשיים. חלקם מנהלים עסקים עצמאיים, וחלקם ממלאים תפקידים בכירים בארגונים מובילים בישראל. מדובר בגברים אינטלגנטיים ומצליחנים לרוב בכל תחומי החיים, אך כמו רוב אוכ' הגברים, קצת פחות בתחום הרומנטי.

מדובר בגברים שבוחרים בשלב זה בחייהם להעביר את סדר העדיפויות לחיזוק הקרקע שלהם בתחומי החיים הכי מהותיים לסיפוק הנפש הזכרית. 

לכל גבר כזה, לעתים כבר למוד מערכות יחסים רומנטיות, יש שאלות, דילמות, חששות ואתגרים דומים בהתנהלות מול העולם (וכנגזרת עם נשים), ואלו מקבלים מרחב לחקירה, למידה, צמיחה וכמובן ריפוי רגשי עמוק.

אלו לימודים משלימים: בקורס יתאפשר לך להנות מכוחה של קבוצה, של שבט, של משפחה – וזו אנרגיה קולקטיבית חזקה שתסחוף ותדחוף אותך קדימה לצמיחה והתפתחות בתחום.

יתאפשר לך לצאת מאזור הנוחות ולהתאמן מול אחים שנמצאים באותה הסירה, שיוכלו להזדהות עם תחושותיך, לשקף לך את דפוסי התנהגותך ובכך לעודד ולתמוך בך בדרכך.

בסדנה נוצרות חברויות רבות שמסייעות לכל אחד במסע שלו:

בימי שגרה (ולא קורונה) חלק מהגברים מתחילים לצאת יחד למקומות בהם נמצאות נשים, ומתאמנים יחד על תהליכי מיגנוט תוך כדי פידבק הדדי של נקודות לשימור ולשיפור.

חלק אחר של המשתתפים נמצא בתקשורת קבועה בה הם מתייעצים ומשתפים אחד את השני בהתפחויות בדייטים, בניואנסים של מידע חשוב על אתרי הכרויות שונים, ברשת ובציבור, בתובנות חדשות ועוד.

אימון אישי, לעומת זאת, מאפשר תהליך ממוקד ומעמיק מאוד סביב ענייניך האישיים ביותר. מכאן שאין ‘עדיף’ אחד, ורצוי להיעזר בו זמנית בשתי האופציות, או לחילופין להגיע לאימון אישי בסיום רצף המפגשים בקורס, זאת כדי לחזק ולטפח לדרגה הגבוהה ביותר את הכלים והמיומנויות שנרכשו בקורס ובכך להביא לחייך את האהבה והקשר הרומנטי הרצויים.  

נהפוך הוא. הקורס והלימוד מבוססים על ערכים של נאמנות עצמית מקסימלית, אהבה והקשבה עצמית, כבוד לנשים ואולי החזק מכולם – כנות רדיקלית לצד חשיפת פגיעות אחראית (ולא קורבנית).

1. מהעבודה שלי בשטח, בקליניקה ובמעגלים עם אלפי גברים, משנת 2007,
ומהעבודה שלי עם נשים משנת 2012. ראה בי סוג של "סוכן כפול", שפועל לטובת שני המינים בו בזמן.

2. אינסוף ספרות מקצועית, סמינרים וכנסים בתחום, בארץ ובעולם.

3. הניסיון האישי שלי כגבר שעושה התפתחות אישית מגיל 25 ועד היום (40+) והניסיון באינטימיות ויחסים עם נשים כמאמן חיזור לגברים, נשים וזוגות, וכתומר המחזר ובן הזוג.
ב 20 השנים האחרונות הייתי סה"כ 8 שנים במערכות יחסים משמעותיות וארוכות,
ובשאר הזמן יצאתי לאינסוף דייטים וחוויתי אינספור אינטראקציות רומנטיות.
בימים אלו אני בזוגיות עם תמרה מאוסטרליה, ואנו חיים יחד בתנועה ברחבי הגלובוס ובונים תוכנית למסע חיים.

4. מוזמן לגלות עלי עוד בדף אודותיי כאן באתר, או לקרוא את משובי בוגרי שאר הקורסים. 

בסיום התשלום תישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך חשבונית מס כחוק. כל הפרטים שתמסור במהלך ההרשמה נשמרים חסויים, ובדף החיוב שלך בחברת האשראי יופיעו המילים *תומר קורון* בלבד.

לקראת המפגש הראשון תקבל במייל נפרד איגרת הכנה לקראת השתתפותך בקורס.
במידה ואינך מנוי עדיין לניוזלטר המקצועי שלי לגברים בלבד, אתה תצורף חינם ותקבל במתנה למייל את הקורס האינטרנטי שלי על תקשורת גברית עוצמתית שנוגעת בלב נשים.  

אם תחליט לבטל השתתפותך עד 7 ימים לפני תחילת הקורס כספך יוחזר לך בניכוי 100 שח דמי ביטול. בשבוע האחרון שלפני תחילת הקורס ניתן למכור כרטיסך לגבר אחר, או להעביר זכאותך למועד הבא. לא ינתנו החזרים כספיים בשלב זה.

קראתי הכל, מרגיש צורך בעוד כמה פרטים: