מחרדתית/נמנעת לבטוחה – קורס לריפוי דפוסי היקשרות חבלניים

24/11/2022

ריפוי דפוסי היקשרות חבלניים, הבנה מעמיקה של גברים ומעבר למסוגלות לאינטימיות גבוהה תוך חוויית שלווה, רוגע וביטחון רגשי מרבי בזמן קירבה בכל סוג יחסים, ובמיוחד עם גברים.
סופ"ש של עונג וטרנספורמציה רגשית | 24-26 בנובמבר, חמישי-שישי-שבת

קורס עומק חווייתי מנקודת מבט של גבר (נמנע שאחרי מסע ריפוי יסודי הפך לבטוח) בו תרכשי מודעות, ידע, יכולות וכלים פרקטיים של התנהלות רגשית ותקשורתית מיטבית עם גברים.

הכלים יסייעו לך לחוש נינוחה ושלווה (כשהוא למשל ב"מערה"), רפויה ורגועה (כשהוא לא יציב או מרוחק), פתוחה, סומכת ובוטחת (גם אם את זו שיותר חוששת להתמסר או להתחייב).

התנהגותך הנשית הבטוחה, העוצמתית והאותנטית, תאפשר לגברים להתקרב בחזרה (או להרפות מלהלחיץ אותך), להישאר לצידך למשך זמן ממושך ולהתמסר עמוקות יותר אלייך ולקשר שלכם – כבר בשלב החיזור ו/או בזוגיות טרייה/ותיקה. 

סילבוס נושאי הלימוד

תסמיני היקשרות בריאה vs פגועה

נלמד מהם דפוסי ההיקשרות שהוטבעו בנו (ובגברים) משחר ילדותנו, והשפעתם על כל מערכות היחסים שלנו עד כה. תתכונני למבול של אסימונים והבנה של כל היסטוריית מערכות היחסים שלך מזווית חדשה לחלוטין. נלמד את מחזור החיים ושלבי ההשתנות של מערכת יחסים רומנטית מה שיסייע לך להבין איך להתנהל מולו נכון הן בהתאם לדפוס שלך והן בהתאם לשלב בו נמצא הקשר. נלמד כיצד לגלות במהרה וברגישות את דפוס ההיקשרות של הפרטנר, באיזה אופן ועיתוי נכון לחשוף בפניו את הדפוס שלנו ואיך לבדוק את מידת התאמתו ומוכנותו למסע משותף של לימוד, מודעות והשתחררות מדפוסים מחבלים.

ממופעלת רגשית לנינוחה ורגועה

מערכת האזעקה של בעלות דפוס היקשרות פגוע (חרדתית/נמנעת/שילוב) רגישה מאוד ומופעלת לעתים קרובות, כבר בשלבי החיזור המוקדמים, גם כשאין בכך כל הגיון כי אתם "עוד לא מכירים". נלמד מספר טכניקות מועילות של הרגעה עצמית להפחתת רמת הנזקקות ו/או האימה מאינטימיות, ונקבל כלים לשינוי תודעתי שיאפשר תיכנות וחיווט (בריא) מחודש של מערכת ההפעלה הלא-מודעת, כדי להביא לאיזון רגשי פנימי ולתגובתיות פרופורציונלית ומווסתת לסיטואציות והתנהגויות שלו שהפעילו אותך. נלמד איך להשתמש לחיוב בטריגרים הכואבים, ולהפוך אותם לתהליכי צמיחה נפשיים, להעמקת קירבה ואינטימיות עם עצמך ואיתו, וכמובן לחוויית ריפוי הדדי. והכי חשוב, נלמד איך לסגל לעצמך את היכולת להתנהל בצורה בוגרת רגשית, כמו בעלת דפוס היקשרות בטוח, כך שעם הזמן תהפכי לאחת כזו ותחושי מסוגלת להיות בקירבה ואינטימיות מרבית, מבלי לחוות אי נחת כשיש שינויים או תנודות במרחק ביניכם.

רונה
קרא עוד
תומר היקר, תודה ענקית מעמקי נשמתי על החוויה המטורפת שעברתי בקורס. באמת שנהנתי מכל רגע (על אף שהיו רגעים לא פשוטים עבורי מחינה רגשתית)... למדתי המון, לוקחת איתי סל של כלים ויוצאת לדרך חדשה מחוזקת יותר ובעיקר עם המון אהבה עצמית.. מאחלת לך להמשיך לעשות את מה שאתה עושה בעולם למען נשים וגברים יחדיו, כי אני באמת מאמינה שבזכות אנשים כמוך, יש סיכוי ליחסים בין שני המינים 🙂
אורית
קרא עוד
תודה על הידע הרב ,שצריכה עכשיו להפנים וליישם. זה לא פשוט אבל שווה 🙂 היה מדהים מכל הבחינות: שיתוף הפעולה בתרגולים, ההכלה והפרגון של הבנות , וכמובן העברת החומר בצורה קלילה ונגישה - שמסירה התנגדויות שיש בנו ,לפחות אצלי , ועוזרת לפתוח את המחשבה לצורה אחרת של עשייה שתוביל לשינוי.

חרדתית-משתוקקת? נלמד איך לא להבריח אלא לקרב גבר מתרחק/נמנע/מפחד/נעלם

נלמד כיצד לקרב גברים שמשחקים בלהתקרב-להתרחק עקב הפחד שלהם מקירבת יתר, אפילו שהם צמאים מאוד לאהבה, חיבור וקשר, ואולי אף רוצים ומוכנים לכך בתקופת חייהם כעת. נלמד כיצד בפשטות ובקלות אפשר לפתוח את ליבם לאהבה, להיות זמינים אלייך רגשית ואיך לעזור להם לתקשר איתך את עולמם הפנימי, במיוחד כשהם צריכים ספייס. נכיר מגוון דרכי התנהגות ותקשורת פרקטית שיתמכו בתהליך ריפוי הדפוסים המחבלים של שניכם. נלמד מהי נוכחות נקבית עוצמתית ומאוזנת שמעוררת בגברים רגשות עמוקים כלפייך, ומכאן שאר התנהגויות מיטביות מצידם (כגון אכפתיות, הקשבה, נוכחות וכו') שהכי ימלאו את צרכייך כאישה. נלמד מהן התנהגויות מחאה הרסניות וכיצד להשתחרר מהן. נלמד כלים מעשיים של אמנות המיגנוט הנוכחת, הלא מאיימת והבטוחה (פיזית, בע"פ ובכתב) שיאפשרו לך לא רק למשוך לחייך גברים חדשים רצויים (או לשמר את האיש הקיים), אלא גם לאפשר להם את המרחב הנדרש להישאר ולהתחייב אלייך לקשר רציני ולממש ביחד את שאר צרכייך העתידיים, אם יש כאלו (ילדים, משפחה, בית, שותפות, תמיכה כלכלית וכו').

סיון
קרא עוד
הסדנה בזמן קצר הייתה מאוד פרקטית ונתנה המון כלים לטווח הארוך שמשמשים וישמשו אותי תמיד! ובהרבה סיטואציות וזה ביחס לסדנאות אחרות בהן מפיקים פחות תועלת שהיא פרקטית בזמן כה קצר. הרגשתי אצלך יותר פרקטיקה מסדנאות אחרות
ענת
קרא עוד
הרגשתי שהצלחתי לצלול יותר לעמוק בתוכי. אני חושבת שהשוני הכי גדול בין הסדנה הזו לאחרות הייתה שבאמת הצלחתי לצאת באמצעותה קצת מאזור הנוחות וכלי התקשורת שלמדנו פתחו לי עולם חדש ושלם

נמנעת? נלמד איך להיפתח, לסמוך ולהתמסר לגבר מתקרב/נוכח/מתאהב/מתחייב

נלמד איך להכיל רגשית גברים רצויים שמתקרבים "מהר מדי" ויוצרים תחשות איום/מחנק, אך בעצם ייתכן ומהווים גברים בריאים ורציניים (בעלי דפוס היקשרות בטוח) שאולי מתפספסים על ידך כבר במהלך הדייטים הראשונים. נלמד איך לתקשר באפקטיביות צרכים, רצונות וגבולות(!) מה שייתן לך תחושת ביטחון שהכרחית להישארות בקשר (לעומת תחושת מחנק/פלישה/שבי). נלמד מהן אסטרגיות נמנעות מאינטימיות, וכיצד להבחין בינן לבין צורך פשוט בנפרדות וזמן לחוד. נגלה מבחר רחב של כלים חדשניים ומועילים לניהול קונפליקטים ומשברים סביב סוגיות של מידת המרחק והקירבה ביניכם.

רחלי
קרא עוד
הצלחתי להתחבר מחדש לנשיות שלי דרך הסדנא, והצלחתי לפתוח את הלב שוב ולהתנהל בצורה נכונה הרבה יותר מול גברים. הסדנה תרמה לי המון – היום אני יכולה ויודעת לנתב את הגבר לכיוון שלי. כמו תיאטרון בובות! למדתי "לשלוט בחוטים" מבלי שהם קולטים... מטורףףףף... והם אוהבים את זה ממש 🙂
אורלי
קרא עוד
האווירה הייתה מדהימה.. מבחינתי החיבור לקבוצה היה מיידי. זה אפשר לדעתי להיפטר מהמבוכה האופיינית להתחלות חדשות. גיליתי קבוצה של נשים מדהימות, חברות למסע ומקור של כוח.. אני יודעת שאם חלקן אשמור על קשר גם אחרי הסדנה וזו כבר זכות גדולה 🙂

שיתופים וסיפורים מחיי האישיים

נוסף לחומר הלימוד הרשמי, אחלוק איתך בין לבין את החוויות האישיות שלי עם נשים, בהן למדתי לזהות מה מקרב/מרחיק אותי, ומדוע. לדוגמא, אילו התנהגויות של נשים איתן הייתי בקשרים, איפשרו לי (כבעל דפוס היקשרות "נמנע-בטוח") לא להיבהל, להרפות ולהתמסר לקשר רציני, כולל מגורים זוגיים משותפים (4 פעמים מתוך 8 קשרים מרכזיים שהיו לי ב 20 שנה), מחויבות מונוגמית נחושה וארוכה (על אף הנטייה ליחסים פתוחים), מחשבות על חתונה וילדים עם כמה מהאקסיות, האירוסין בזמנו לקשת והפרידה הבריאה, והנישואים לתמרה זוגתי האוסטרלית, עמה אני בונה בימים אלו מסע חיים 🙂

רבקה
קרא עוד
אני מרגישה יותר מחוברת לרגשות שלי ולתחשות שלי. יש לי רשות חדשה ומרגשת להביע את עצמי באופן שלם יותר, ולא רק במקרים נעימים וטובים. אני מרגישה שופעת יותר, נשית יותר ובוטחת יותר בעצמי ובנשיות שלי. אני חווה את עולם הדייטינג כמקום ברור בהיר ובטוח יותר.
ענבל
קרא עוד
הכח שלך והבידול שלך בעיניי הוא לא רק בזה שאתה גבר (מה שבהחלט מוסיף הרבה), אלא בעיקר בעומק שיש בסדנה הזאת. זו לא סתם סדנה שבאים ולומדים שיטות. הצלחת ליצור עומק, להסביר את הרציונל שמאחורי כל התנהגות מוצעת, נתת לנו את המקורות לקריאה נוספת, ובעיקר עוררת בצורה מאוד מדויקת את החסמים והפצעים שמונעים ממני להיות בזוגיות. סדנה מאוד מעצימה!

שאלות & תשובות & פענוח מקרי מבחן

נוסף לחומר הלימוד הרשמי, בעקבות השאלות שלך ושל שאר המשתתפות בזמן השיעורים (ובין לבין בקבוצת הפייס), אפענח עבורכן מקרי מבחן אמיתיים מהחיים דרכם נלמד מגוון עקרונות וכלים חדשים, לצד דוגמאות של התנהלות ותקשורת שימושית (שייוצרו בלייב) ליחסים מיטביים עם גברים.

נינה
קרא עוד
כל הכלים שקיבלנו מפגש אחר מפגש הביאו לתוצאה ותגובה מיידית. זה לא ייאמן, אבל זה פשוט עובד. מדהים. התכנים בנויים בצורה הדרגתית ומתפתחת. ממליצה מאוד לבוא לכל הסדנה כדי לקבל את התמונה המלאה.
אילנה
קרא עוד
זאת פעם ראשונה שאני מבינה איך זה נראה מהעייניים של גבר וזה חידש לי המון. התכנים מעניינים והדרך בה הם הועברו היתה פשוט מעולה, מסקרנת, מלאת הומור, מעוררת מחשבה ורצון ללמוד ולקרוא עוד בנושא. הניוזלטרים וקבוצת הפייסבוק של הבנות תרמו המון כי נתנו במה לשיתופים וללימוד פרקטי מהשטח.
הקודם
הבא

הלימוד נעשה ברוח הערכים נאמנות ואהבה עצמית, אחריות אישית, בגרות רגשית, אומץ, עוצמת הפגיעות, כנות רדיקלית וכבוד לגברים.

הקורס מתאים לך אם את

הטבות ופינוקים לבטוחה המתהווה:

חוברת הדרכה עשירה

חוברת של מיטב החומרים הנלמדים בסדנה, מאורגנים ומסודרים לפי נושאים, כולל דוגמאות לזיהוי דפוס ההיקשרות של הגבר שמולך, של התנהגויות מיטביות במצבים נפיצים וכלי תקשורת שניתנים ליישום מיידי (ועובדים) עם גברים.

תרגול בית שבועי מעצים

את תקבלי מגוון תרגילים לאימון ופיתוח כישורי האינטראקציה והשפה החדשה שלך מול גברים.

סילבוס ספרי לימוד מומלצים להרחבת השכלתך הרומנטית

על דפוסי היקשרות וריפויים, על תקשורת אפקטיבים עם גברים ועל ניהול בריא ומיטיב של מערכות יחסים.

צוות תומכות

את תקבלי נוכחות, תמיכה ומענה לכל צורך שלך שיעלה במהלך ובין השיעורים מצוות אסיסטנטיות בוגרות מחזורי עבר של הדרכותיי לנשים/לנשים & גברים בשנים האחרונות.

מעגלי הכוונה ותמיכה

נשות הצוות יובילו וינחו (בין השיעורים) מספר מעגלים בזום בהן יאפשרו שיח, שיתוף ומקום לשאלות שלך על החומר ועל התהליך. זה יעזור לך לקבל אנרגיה, בהירות, מיקוד, עידוד ועוד משאבים מחזקים בעת המסע. כולן מוזמנות למעגל, גם מי שרשומה לגרסת האופליין.

קבוצת פייסבוק (שוקקת)

התחלת לצאת עם מישהו וכבר דפוסי ההיקשרות בועטים? קיבלת ממנו הודעה מעצבנת ואת מופעלת רגשית? תוכלי להיוועץ בקבוצה בזמן אמת בכל שאלה בוערת ולקבל את חוכמת המעגל הנשי, הן של הצוות והן של שאר המשתתפות שכבר הפנימו את החומר.

קבוצת ווטסאפ (שקטה)

הצוות ואני נשלח לך את הקלטות השיעור, את רשימת שיעורי הבית ותוספות פדגוגיות וממריצות נוספות שירעננו לך את היום בחיוך ומוטיבציה.

חברות לב חדשות

בעקבות האינטימיות הקבוצתית והבין אישית, במהלך הסדנה נוצרות חברויות עומק קרובות, שמניסיון יישארו איתך כמה שנים טובות קדימה ויסייעו לך להגשים את משאלות ליבך הרומנטיות והחברתיות.

אינדקס הכוונה עשיר להמשך צמיחה וטיפול בתום הקורס

לעתים הקורס מהווה רק את יריעת הפתיחה, ואפילו שהינו יסודי ומעמיק, ייתכן ותרגישי צורך להעמיק בלמידה, ולהמשיך את עבודת המודעות והריפוי של מה שנפתח. את תקבלי אינדקס עשיר הכולל רשימת שיטות טיפול שונות, שפע מאמנים, מורים ומטפלים וכנסים ואירועים בהם תוכלי לתרגל את מה שלמדת בזמן אמת עם עוד אנשים, ועם גברים.

ההרשמה תיפתח בקיץ 2022. בינתיים ניתן לעבור את המסע באופן פרטי איתי

בונוס מס' 1 לנרשמות - טבלת זיהוי דפוס ההיקשרות שלך

ימים
שעות
דקות
שניות

בעזרת הטבלה תוכלי לחקור עצמאית את דפוס ההיקשרות שלך, לזהות את המקורות ליצירת הדפוס וכיצד הוא השפיע ועיצב את יחסייך עם גברים עד כה.

בונוס מס' 2 - הרצאת וידאו (שעה) על מילכוד "החרדתית והנמנע" (בשווי 79 שקלים)

בהרצאה תלמדי איך דפוסי היקשרות רומנטיים, שלך ושלו, משפיעים על דינמיקת ה"חתול-עכבר" ביניכם, במיוחד כשאת מנסה להתקרב, בעודו מרוחק.
בהרצאה תלמדי גם מה קורה במוחו של גבר בזמן התרחקותו ונמנעותו מקירבה.

ממשי את ההזדמנות: הקורס יהיה בקבוצה קטנה ואינטימית (עד 30 נשים). נפגעת כלכלית מהקורונה? דברי איתנו (יש מספר מלגות)

דמי הרשמה מאוחרת

2250
בקרוב (עד 4 תש' שווים)
  • כ 75 שח בלבד לשעת לימוד
  • תעריף מוזל ביחס למחיר הקורס בסטודיו פיזי
  • יש צורך במילוי שאלון ושיחה מקדימה
  • 100 ש"ח הנחה נוספת בהסדרת רישום בתשלום 1. למימוש הזיני קוד קופון "50" בדף הסליקה.

דמי הרשמה מוקדמת

בקרוב (בתשלום אחד)
  • ניתן להצטרף בכל עת במהלך הקורס
  • כ 50 שח בלבד לשעת לימוד
  • תעריף נוח: 50% ממחיר גרסת האונליין
  • הרשמה עצמאית מיידית: אין צורך במילוי שאלון או שיחה מקדימה
  • ניתן לשדרג ולעבור לגרסת האונליין עד שיעור 3 (בתוספת הפרש השלמה למספר השיעורים הנותר)
תעריף מיוחד

לתיאום שיחת התאמה ורישום שלחי הודעה לטלפון 054-4588183

ההרשמה תיפתח בקיץ. בינתיים ניתן ללמוד את החומר ולעבור את התהליך באופן פרטי איתי

שאלות נפוצות ותשובות (הקליקי לקריאת התשובה)

אנו ממריאים למסע, טסים ונוחתים ביחד כקבוצה, ויש לכך אינספור תועלות פדגוגיות ורגשיות, לכן אם נרשמת להשתתף בגרסת "און-ליין", נסי להיות נוכחת בכל השיעורים. במידה ופספסת שיעור, או במידה ונרשמת לקורס במצב "אופ-ליין", עשי כמיטב יכולתך לצפות בהקלטת השיעור החי שהחמצת, לפני השיעור הבא אחריו.

בקורס אין חובת השתתפות פעילה, כך שאת יכולה ללמוד ולהיתרם מאוד באמצעות נוכחות סבילה קשובה ומחוברת. 

הסדנה מממגנטת נשים החל מגילאי 25 ועד 55 כשהממוצע בקבוצה הינו 35-40.
רווקות/גרושות עם/בלי ילדים, מכל רחבי הארץ.

רוב הנשים משכילות וחכמות, בעלות מקצועות חופשיים.
חלקן מנהלות עסקים עצמאיים מצליחים, וחלקן ממלאות תפקידים בכירים
בארגונים מובילים בישראל. מדובר בנשים אינטלגנטיות ומצליחניות
בכל תחומי החיים למעט בתחום הרומנטי – ועל אף שהן נאות וחכמות
וחלקן הגדול מאד מבוקשות באתרי הכרויות ואף יוצאות לדייטים רבים,
הן מתקשות להיכנס לקשר משמעותי ארוך (או לשמר קשר בריא).

מדובר בנשים שבוחרות בשלב זה בחייהן להעביר את סדר העדיפויות
לשיפור מיומנויות ו/או מציאת אהבה (או הקמת משפחה אם עדיין רווקות)
ומבינות שלאור המצב בג’ונגל הפנויים-פנויות,
חובה לרכוש מיומנויות נשיות אופטימליות שמבוססות על ידע מקצועי,
ולא רק על שיחות חולין עם חברות.

לכל אישה כזו למודת מערכות יחסים רומנטיות יש שאלות, דילמות,
חששות ואתגרים דומים בהתנהלות מול גברים,
ואלו מקבלים מרחב לחקירה, למידה, צמיחה וכמובן ריפוי רגשי עמוק.

אלו לימודים משלימים: בסדנה יתאפשר לך להנות מכוחה של קבוצה,
כלומר אנרגיה קולקטיבית חזקה שתסחוף ותדחוף אותך קדימה לצמיחה והתפתחות בתחום.

יתאפשר לך לצאת מאזור הנוחות ולהתאמן מול פרטנריות שנמצאות באותה הסירה,
שיוכלו להזדהות עם תחושותייך, לשקף לך את דפוסי התנהגותך ובכך לעודד ולתמוך בך בדרכך.

בסדנה נוצרות חברויות רבות שמסייעות לכל אחת במסע שלה:
חלק מהנשים מתחילות לצאת ביחד למקומות בהם נמצאים הגברים הנכונים בשבילן,
ומתאמנות יחד על תהליכי מיגנוט ופיתוי (מצב בו הגבר הנחשק יוזם
או מתחיל בעצמו את התקשורת הראשונית) תוך כדי פידבק הדדי של נק’ לשימור ולשיפור.

חלק אחר של הבנות נמצאות בתקשורת קבועה בה הן מתייעצות
ומשתפות אחת את השנייה בהתפחויות בדייטים, בניואנסים של מידע חשוב
על אתרי הכרויות שונים, ברשת ובציבור, בתובנות חדשות ועוד.

אימון אישי, לעומת זאת, מאפשר תהליך ממוקד ומעמיק מאוד סביב ענייניך האישיים ביותר.
אין ‘עדיף’ אחד, לכן רצוי להיעזר בו זמנית בשתי האופציות,
או לחילופין להגיע לאימון אישי בסיום רצף המפגשים בסדנה
כדי לחזק ולטפח לדרגה הגבוהה ביותר את הכלים והמיומנויות שנרכשו בסדנה
ובכך להביא לחייך את האהבה והקשר הרומנטי הרצויים.

לקבלת מידע נוסף אודות האימון האישי איתי, היוועצי עם בוגרות הסדנה –  
רובן היו או נמצאות כעת בתהליך ליווי אישי איתי.

נהפוך הוא. הסדנה והלימוד מבוססים על ערכים של
נאמנות עצמית מקסימלית, אהבה והקשבה עצמית, כבוד עצמי והדדי
ואולי החזק מכולם – כנות רדיקלית לצד חשיפת פגיעות אחראית (ולא קורבנית).

במפגש של נשים בלבד אותו מנחה גבר נוצרת דינמיקה מאד ייחודית.

קורה משהו כה עוצמתי עד כדי כך שמאוד קשה, ואף כמעט בלתי אפשרי,
להסביר אותו במילים, וכל ניסיון להסביר רק מגמד את ההתרחשות האמיתית 🙂

את תקבלי דוגמה חיה לגבר-נשי וגבר-גברי בו זמנית,
מה שיאפשר לך אינדיקציה למידת התאמתו של מודל גבריות כזה לצרכייך.

את הולכת גם לצחוק (והרבה), את עשויה לבכות, את די בודאות תתרגשי ותשמחי
ופעמים פשוט תישארי נפעמת. נפעמת מעד כמה הדברים (וגברים) הרבה יותר פשוטים
להבנה ממה שחשבת או חווית עד כה.

הדרך הכי טובה לגלות את אשר קורה בחדר ולטעום מהחוויה היא לשחרר שליטה, לסמוך ולהתמסר,
כלומר להירשם לפחות לשלב אחד תוך כדי ויתור על הצורך ‘לדעת מראש מה בדיוק יהיה’.

טראסט, טראסט, טראסט מי – זה ישתלם.

1. מהעבודה שלי בשטח, בקליניקה ובמעגלים עם אלפי גברים, משנת 2007,
ומהעבודה שלי עם נשים משנת 2012.
ראי בי סוג של "סוכן כפול", שפועל לטובת שני המינים בו בזמן.

2. אינסוף ספרות מקצועית, סמינרים וכנסים בתחום, בארץ ובעולם.

3. הניסיון האישי שלי באינטימיות ויחסים עם נשים –
ב 20 השנים האחרונות הייתי סה"כ 8 שנים במערכות יחסים משמעותיות וארוכות,
ובשאר הזמן יצאתי לאינסוף דייטים וחוויתי אינספור אינטראקציות רומנטיות.
בימים אלו אני בזוגיות עם תמרה, ואנו חיים יחד בקופנגן (תאילנד).

4. מוזמנת לגלות עלי עוד בעמוד אודותיי באתר שלי לנשים
או לקרוא לקט ממשובי בוגרות הסדנאות שלי.

בסיום התשלום תישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שלך חשבונית מס כחוק.
לתשומת ליבך! המייל שלאחר רכישה יגיע לתיבתך בין 1-30 דקות (בהתאם לעומסי השרתים שלנו), אז בבקשה לקחת זאת בחשבון ולהיעזר בסבלנות. כמו כן, הוא עלול להיכנס לתיקיית "ספאם/קידומי מכירות", אז נא לחפש שם אם הוא איננו באינבוקס הדואר הנכנס שלך.

כל הפרטים שתמסרי במהלך ההרשמה נשמרים חסויים,
ובדף החיוב שלך בחברת האשראי יופיעו המילים *תומר קורון* בלבד.

לקראת המפגש הראשון תקבלי במייל נפרד איגרת הכנה לקראת השתתפותך בסדנה.
במידה ואינך מנויה עדיין לניוזלטר המקצועי שלי לנשים בלבד, את תצורפי חינם ותקבלי במתנה למייל מדריך מיוחד שכתבתי *איך לגרום לו לחזר* לתקשורת נעימה ואפקטיבית עם גברים און-ליין.

אם תחליטי לבטל השתתפותך עד 7 ימים לפני תחילת הסדנה, כספך יוחזר לך בניכוי 100 שח דמי ביטול. בשבוע האחרון שלפני תחילת הסדנה ניתן למכור כרטיסך למישהי אחרת או להעביר זכאותך למועד הבא. לא ינתנו החזרים כספיים בשלב זה.

תומר קראתי הכל, ויש לי עוד כמה שאלות