לחיות בתעופה

אני מאתגר אתכם להצטרף לאוכלוסיית ה 5%: אנשים שבוחרים לחיות פול פאוור, ומשקיעים בקביעות בלהגיע ולתחזק אורח חיים שיש בו מקסימום הגשמת צרכי לב וערכי נשמה – לעומת ערכים הנכפים מבחוץ על ידי החברה – בכל תחומי החיים המשמעותיים לאדם: חופש, עוצמה, בריאות (פיזית, רגשית וכלכלית), בגרות, התפתחות, סיפוק, אושר, שלווה והגשמת הייעוד האישי דרך תנועה ללא לאות לעבר ביטוי תשוקות ומימוש חלומות.  

מנטורינג אישי לחיים מוגשמים

רוצה לחיות חיים מלאים, מטריפים ומשוגעים, ולא כסיסמא, אלא כחוויה קיומית קבועה?

לצאת מחובות, להתגבר על כשלונות עסקיים וטרגדיות כלכליות…

להירפא מכאבים פיזיים ומחלות כרוניות, ו/או להרגיש בקביעות אנרגטיות מרבית, חיוניות ובריאות שלמה…

לחיות בחופש כלכלי, כך שהכנסותיך הפסיביות מכסות את הוצאותיך, ונותר רק לבחור לאיזו תשוקה אישית להקדיש את זמנך…

להיות נווד/ת דיגיטלי/ת, ולהתפרנס מכל מקום בעולם, תוך כדי חיים מרתקים ומרגשים…

לדעת איך להשתחרר ממחסומים תודעתיים ורגשיים, שמעכבים כמעט כל אדם מחיים מאושרים…

ללמוד איך למנף "תקלות" ומשברים, ולהפוך קונפליקטים וקשיים שעולים (בכל תחומי החיים) לחוויות מחסנות ומעצימות, כך שכל שנה ושנה חייך יהפכו להיות עוד יותר גן עדן עלי אדמות…

לחיות ביחסים זוגיים אלטרנטיביים (פתוחים, למשל) בהם יש שילוב בין חופש מרבי, אהבה וביטחון… 

לחיות עם סול-מייט (נפש תאומה) במקום להסתפק ולהתפשר על זוגיות "ליד", או לחיות במונוגמיה מודעת מבחירה, לעומת מונוגמיה חברתית כפויה…

להעז לבחור באל-הורות, פשוט כי לא בא לך על ילדים…

ללמוד איך להיות נאמן לעצמך, להציב גבולות בריאים לאנשים שליליים או שודדי זמן ואנרגיה…

להרגיש בעוצמה את מלוא קשת הרגשות, שרוב האנשים לא זוכים להם… רגשות כמו: 
סיפוק עמוק (לעומת אי שביעות רצון מתמשכת)
גאווה עצמית (לעומת אכזבה או הלקאה עצמית) 
מוגשמות (לעומת פספוס והחמצה)
חופש מקסימלי (לעומת כלא) 
שפע (לעומת חוסר) 
ביטחון קיומי (לעומת שינויים וחרדות) 
רוגע ושלווה (לעומת אי ודאות)

אם יש לך "כן", אפילו על אחד מהם, אני מזמין אותך להידבק בהשראה, חיוביות, אמונה, אומץ ונחישות. 

הרפתקאות חיי

חיי הם הרפתקה משוגעת, משחק אחד גדול של לחיות בפול פאוור, בלדחוף את עצמי (במידתיות ואיזון) לקצה גבול היכולת. את העשור הראשון לחיי ביליתי בבריה"מ לשעבר, בקומוניזם המתפרק של גורבצ'וב. בגיל 10 עברתי עלייה לא פשוטה לישראל, עם הרבה קשיי התסגלות חברתית ("רוסי מסריח") וכלכלית (עוני קשוח). 

בשנות ה- 20 וה- 30 שלי, הסתובבתי בכל העולם וחייתי תקופות בקנדה, בארה"ב, בהודו ובתאילנד. הייתי עד כה בלמעלה מ 25 מדינות, שאת שמותיהן גם קעקעתי על גופי, ולמדתי שם אינסוף שיעורים לחיים.

גילוי הייעוד ואיחוד משפחתי

בגיל 25 היה לי כביכול את "הכל" – בית מדליק בתל אביב, בת זוג מהממת, עבודה "מושלמת" עם משכורת שווה, רכב, פלאפון ושאר פינוקים, למדתי לתואר שני במנהל עסקים ב"רקנאטי" באונ' תל אביב… אך לא הייתי מאושר. סבלתי בפנים סבל של ממש. אז בגיל 26 עזבתי את כל המסגרות, ויצאתי למסע נוודות (בלי דירה ובלי עבודה) במטרה למצוא את השליחות האישית שלי כאן על הכדור, יש האומרים: הייעוד. ואחרי חצי שנה, זה התגלה! הבנתי שאני רוצה לעזור לגברים להתחבר רומנטית לנשים… (עוד על כך ראו ב"אודות") ומאז ועד היום אני בזה, אם כי הלימוד התרחב בהרבה, וכעת גם עבור נשים וזוגות.

 

בתקופה זו החלטתי להעז וליצור קשר עם אבא שלי, איתו לא דיברתי ולא ראיתי כ 15 שנה, וחברתי למשפחתי הנוספת, עם אח ואחות למחצה.

ריפוי אסטמה ואלרגיות כרוניות

בגיל ההתבגרות סיימתי את המאבק שלי עם מחלת האסטמה שליוותה אותי מילדות מוקדמת, ועד היום אני בריא לחלוטין. אחרי שניסיתי במשך שנים כמעט את כל שיטות הטיפול הקיימות בתחום האלרגיה, ואף שהייתי על סף ייאוש,  הצלחתי לבסוף למגר לאלתר את האלרגיות הכרוניות, את הרגישות לקור ולאבק, ואת ההצטננויות הבלתי פוסקות שהשביתו אינספור פעם השביתו לימים שלמים את התפקוד שלי כמפרנס עצמאי, כבן זוג, כבן אדם.

מערכות יחסים ומיניות

חייתי מספר שנים במגורים משותפים עם בנות זוג, וחייתי מספר שנים לחוד. הייתי במגוון סוגי יחסים רומנטיים – מונוגמיים, מונוגמיש, פתוחים, מאפשרים, פוליאמוריים ועוד. הייתי אינספור פעמים באינטראקציות מיניות מרובות משתתפים, נוסף לאחד עם אחת. זכיתי לחוות מיניות מודעת, רוחנית ומקודשת, נוסף לזו הפראית והחייתית. הייתי באינסוף סיטואציות שמרוב עונג, אושר, שלמות ובליס, צחקתי בקול רם ואמרתי לעצמי "עכשיו אני יכול בכיף למות, אין רגע מתאים מזה" 🙂

הגשמת חלום הדיילות

בגיל 35, באמצע הקריירה "הרצינית" הראשית שלי, החלטתי שבא לי קצת להוסיף פלפל וצבע לחיים, ולהיות דייל אוויר ב"אל-על". כחובב מושבע של שהות בשדות תעופה, בחו"ל או במטוס, להיות דייל ולחוות את "מאחורי הקלעים" של עולם התעופה היה חלום ילדות עתיק. אז התאבדתי על המיונים והתקבלתי. חוויה מטורפת של שנה, עד שמיציתי וחזרתי למשרה מלאה בקריירה המרכזית שלי.

בגיל 40+ אני מוצא את עצמי מאושר באופן מתמשך, מוגשם, מסופק, מרוצה, בריא וחיוני, מלא שמחת חיים אמיתית ובהודיה עמוקה על כך שהבאתי את עצמי למקום שבאמת רציתי להיות בו, שזה אומר לחיות באופן יומיומי בדיוק בדיוק כמו שאני רוצה, בהלימה לייעוד וערכי הנשמה שלי. טרם הצלחתי להיפטר מהאלרגיה שלי לחתולים, אבל לא מרפה מזה, וגם לזה אגיע בעתיד.. 🙂

אם אתם מתחברים לרוח הדברים, קורא לכם למפגש פנים אל פנים בו אשמע את כמיהת ליבכם, בכל תחום חיים, ואהיה בתקווה, למגדלור באפלה.

עוד קהלים אותם אני מלווה: 

  • מנחי סדנאות, מאמנים ומטפלים
  • עצמאים ושכירים שרוצים להתחלף
  • אנשים שרוצים להיכנס לעולם הרוח (ולקהילה הרוחנית)
  • אנשים שרוצים לחקור ולתרגל מיניות מקודשת
  • אנשים שרוצים לחקור ולתרגל יחסים פתוחים
  • אנשים שרוצים לחיות במינימליזם וחיים פשוטים (ובשפע)
  • אנשים שרוצים לצאת ממירוץ העכברים, החוצה משעבודי המטריקס