אפשרי לעצמך לקבל אהבה

אני ממש אוהב אותך.
כן, כן, אותך אישה יקרה. וכן, זה מה שאת רואה ושומעת. אני אוהב אותך. מה קרה? מרגישה קצת מוזר?! לא מאמינה?!? טוב, ננסה שוב, אולי הפעם יילך: אני. תומר. אוהב. אותך. כן. אותך. מודה באשמה. איך עכשיו? הבטן עדיין לא מעכלת?!? קחי בבקשה נשימה עמוקה.. שנעבור לשפות אחרות? 😉 או אולי למעשים – נגיד שאשלח לך מכתב אהבה בפרטי? לשלוח פרחים?! מתנה אחרת שמבטאת אהבה?!?
אני תוהה כמה מאמץ זה יצריך ממני וכמה סבלנות עד שתוכלי להאמין, לסמוך ולאפשר לעצמך לקבל. וכשאני אומר לקבל, אני מתכוון ללהכיל בפשטות אנרגיה גברית אוהבת שנעה לעברך, ולתת למילים שלי לגעת בלבך ולמלא אותך מבפנים – כי זו כוחה העוצמתי והאינסופי של אהבה.

לקבל אהבה

מחסומים ושכבות הגנה בדרך לקבל אהבה

אה נכון, שכחתי, יש מלא 'שומרים' סביב לבך: אולי את לא מאמינה שאני יכול לאהוב אותך מבלי ש'אנחנו מכירים'…אולי את מניחה שביטוי האהבה שלי אלייך הוא 'מניפולציה גברית' או 'אינטרס סמוי'… אולי את מפחיתה מערכה בגלל שאני אומר את זה עכשיו לכל האהובות הקוראות אותי, ולא רק לך, ואת הרי רוצה בלעדיות, לנכס אהבה רק לעצמך אחרת 'זה לא אמין' או 'לא ייתכן'… ואולי פשוט הפסקת כבר להאמין שאת ראויה לאהבה ולבך סגור לכל פונה, לכל מפיץ. תהיה הסיבה אשר תהיה, אם את מתקשה להאמין לדבריי ולקבל כך 'סתם לאור יום' אהבה במתנה…זה בהחלט סימן אזהרה ונורה אדומה. למה כוונתי? אם את הודפת אהבה גברית שנעה לעברך עוד לפני שהספקת לקחת נשימה, להרגיש, להתרגש, לעכל, להתמלא, ולאפשר לאינטואיציה הנשית שלך לקבוע אם היא אמיתית או לא, הרי שגברים ינסו להביע לעברך אהבה – באמצעות פעולות חיזור שונות ומשונות(!) – ואז ימשיכו ממך והלאה, מהסיבה הפשוטה שאין בצד השני מֵיכל מכיל.

להזכירך התיכנות האבולוציוני שלנו הוא לתת לך אהבה באינסוף צורות, חלקן קצת תמוהות נכון, והכל כדי לנסות לרַצות אותך ולזכות בלבך. אז נכון שזה לפעמים מרגיש לך 'פרימיטיבי', 
'מוזר', 'הזוי', 'דפוק' ושאר טייטלים שאת מדביקה לכל פיפס והגה שהמחזר התורן שולח לעברך. אך זכרי שמתחת לכל זה, מסתתרת אנרגיה וכוונה של אהבה.


ולמה אני אוהב אותך, את תוהה~שואלת? אין פשוט מזה: הדבר שאני הכי אוהב בעולם זה בני אדם, ובתור אישה, נדמה לי שאת שייכת לקטגוריה.. 🙂 יתרה מזו, אני אוהב את כל מי שחברה שלי ברשת כי מבחינתי זה סימן לכך שהיא אוהבת משהו בי: את הכתיבה שלי, את הוייב והאנרגיה שלי, את הטיפים, ההדרכה וההכוונה שלי בתקשורת רומנטית מקרבת וכו'. וכשאוהבים אותי (אני מסמיק), אני אוהב בחזרה.
מאות נשים מצאו בשנים האחרונות אהבה וקשר משמעותי בריא עם גברים מדהימים – לעתים כשכבר לא האמינו בסיכוי – תודות למסע המשותף שעברנו יחד בו מנחה~גבר מוביל, מדריך ובעיקר מתרגם את שפת וכוונת הגברים (בזמן חיזור ובתוך קשר) למתאמנת~אישה.
כי בכל חיי אישה מגיע רגע ה"א-הה" בו היא מבינה שעליה לוותר על ההתנגדות, כדי לחוות עוצמות רגשיות מרוממות עם נפש גברית תאומה.

ספרון "תגובה חכמה" לתקשורת נשית נבונה

אם בא לך להעמיק בחניכה למיומנויות תקשורת מיטביות, הזמיני לעצמך עותק של ספרון הדגל שלי "תגובה חכמה" שיסייע לך ליצור תגובות נבונות ליותר מ 50 מצבים נפוצים ונפיצים בהם את מופעלת רגשית מול גברים, כך שאת תחושי שלמה עם עצמך עוד לפני שקיבלת מהם את תגובתם (שסביר גם תפתיע אותך לטובה).

קריאה נוספת